В мережі зʼявилися ймовірні плани Apple на найближчі 3 роки

14
Apple

В інтернеті активно шириться так звана дорожня карта Apple, що містить конкретні девайси, які планується випустити до 2027 року. Про деякі з них розмови ходять вже давно, але разом з ними повинні зʼявитися й абсолютно нові пристрої в лінійці – наприклад, складний Iphone.

Iphone залишається в пріоритеті

Звичайно, що головним і найочікуванішим пристроєм від лідера мобільного ринку залишається новенький Iphone, який всі звикли зустрічати восени кожного року. У 2024 році реліз вже має стати особливим, адже в Apple планують зробити вагомий крок у бік інтеграції штучного інтелекту, який став справжнім трендом мобільних технологій. Вплив інструментів ШІ спостерігається в багатьох інших галузях – наприклад, індустрія азартних розваг вже давно і вдало застосовує їх у роботі онлайн казино та букмекерів, найкращі з яких зібрані на https://rcgroup.com.ua/bukmekerski-kontory/.

Щоправда, жодної інформації про штучний інтелект у наступних моделях Iphone поки не зазначено. Натомість у планах Apple є збільшення розміру дисплеїв у Pro версіях 16 моделі, а також незначні поліпшення камери у вигляді перископічного Zoom. Втім вже зараз ходять небезпідставні розмови про наміри Apple інтегрувати штучний інтелект Gemini від Google у майбутні моделі, проте разом з тим компанія веде власну роботу у цьому напрямку, розробляючи оригінальну модель ШІ, що було б цілком очікувано.

Ноутбук

Складний Iphone все ж з’явиться?

Розмови про перший складний Iphone ходять вже декілька років, проте жодних вагомих підтверджень щодо його появи досі немає. Черговий натяк на революційний девайс зʼявився і зараз – начебто вихід пристрою намічено на 2026 рік. Розкрито навіть деякі деталі: він отримає 6-дюймовий зовнішній дисплей та 8-дюймовий внутрішній.

Загалом на наступні три роки плани виглядають грандіозними:

  • Нова лінійка OLED iPad Air;
  • Нові OLED MacBook 114 та 16 дюймів;
  • Складний iPad;
  • Окуляри доповненої реальності.
Читайте також:  Як прискорити роботу свого iPhone та iPad - корисна пам'ятка

Всі ці пристрої мають зʼявитися протягом 2026-2027 років, проте, враховуючи закритість інформації, яка характерна для Apple та велику кількість чуток навколо “яблучної” техніки, не варто сприймати його за офіційний анонс.

Очевидно, що за цей час список очікуваних пристроїв доповниться новими позиціями, адже сучасні темпи розвитку мобільних технологій вимагатимуть пришвидшення темпів виробництва, тож не виключено, що оновлення чекатимуть на смартгодинники, навушники та інші аксесуари.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я