Визначились конкуренти Ердогана на виборах у Туреччині

56

Вибори у Туреччині відбудуться 14 травня. Згідно з поточними опитуваннями, це, швидше за все, буде рівна гонка, особливо між Ердоганом та одним із трьох претендентів.

 

Визначилися конкуренти Ердогана під час виборів

Визначились кандидати на пост президента Туреччини. Визначилися конкуренти Ердогана: Згідно зі списком кандидатів, опублікованому в п’ятницю ввечері в «Офіційній газеті», чинний президент Реджеп Тайіп Ердоган 14 травня зіткнеться з трьома претендентами. Крім лідера найсильнішої опозиційної партії CHP Кемаля Кілікдароглу, у списку кандидатів на виборах 14 травня також значаться суперник Ердогана у 2018 році Мухаррем Інче та Сінан Оган.

Згідно з поточними опитуваннями, це, швидше за все, буде рівна гонка, в основному між Ердоганом і Кілічдароглу як кандидатом, який набрав найбільшу кількість голосів. Кандидатура Інса викликала дискусію про те, чи не розколює він опозицію і тим самим йде врозріз із заявленою метою усунення Ердогана.

Розстановка сил

У 2018 році Інче зазнав поразки від Ердогана як кандидат від CHP, але тепер він балотується від своєї найменшої партії – «Домашньої партії». Політик CHP Кілічдароглу вступає у виборчу кампанію як провідний кандидат від альянсу шести партій. Згідно з опитуваннями, Інче явно відстає від Ердогана та Кілічдароглу. Сінан Оган, кандидат від вкрай правого альянсу та колишній член ультранаціоналістичної партії MHP, також вважається аутсайдером.

У першому турі голосування кандидат має набрати понад 50% голосів. Якщо цього не станеться, то за два тижні після дати перших виборів відбудеться дуель між двома найсильнішими кандидатами. 14 травня також відбудуться перевибори турецького парламенту.

Читайте також:  Українцям не дали домовитися про мир

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я