Прикрашаємо великодній стіл: згадуємо дитинство та надихаємося бабусиним комодом

138

Великдень – головне весняне свято, пробудження природи та відродження. На думку дизайнера інтер’єрів не варто перевантажувати стіл великодніми прикрасами, а краще згадати дитинство та надихнутися ідеями прикраси.

“Неважливо, де ви живете і як ви готуєтеся, Великдень – це свято про людей, стосунки, пробудження природи, квіти, а не про купу прикрас. Для великоднього столу вибирайте природні матеріали і палітру природи, що прокидається: світло-зелений, коричневий, жовтий” – каже Дарюс Римкус, керівник відділу IKEA з дизайну інтер’єру.

Час подивитися в бабусин комод

Якщо ви плануєте свій святковий стіл на Великдень, дизайнер радить не поспішати зі списком покупок, а уважно подивитися на те, що ви вже маєте або залишилося від бабусі з дідусем. “Раніше стіл прикрашали природними матеріалами, використовуючи льон, полотняну тканину, дерево та метал. Сучасні прикраси нагадують про ті часи, тому скатертини та серветки бабусь чудово можуть підійти для святкового великоднього столу”, – каже Римкус.

Купуючи посуд та прикраси для столу, дизайнер рекомендує вибирати те, що прослужить довгі роки. “Почніть із посуду, текстилю та келихів і потім додайте аксесуари. Думайте в першу чергу про якість та подальше використання цих прикрас. Натуральні відтінки та матеріали простіше поєднувати з різними аксесуарами, і вони не будуть виходити з моди”, – каже Римкус.

Він закликає не боятися змішувати старі та нові предмети інтер’єру, еклектика додає яскравості не лише на столі, а й у всьому просторі.


Поєднуємо прикраси столу з інтер’єром будинку

За словами дизайнера, немає певних правил прикраси великоднього столу. Незважаючи на це прикрашаючи, варто поєднувати це із загальним інтер’єром.

“Якщо ваш будинок у сучасному стилі, вибирайте лаконічні форми, мінімалізм, нейтральні кольори, скло і не переборщіть з аксесуарами. Традиційний інтер’єр можна доповнити “багатими” предметами інтер’єру: візерунчастою скатертиною, ареками з орнаментом, кольоровими або кришталевими келихами. і затишку Якщо ви хочете поєднувати різні стилі, меблі та аксесуари, ви можете висловити це на столі, використовуючи лляну скатертину бабусі, піали ручної роботи та різні тарілки з блошиного ринку, їх можна об’єднати невеликими тарілками, гарними келихами та приладами. затишок у вашому будинку”, – каже Римкус.

Читайте також:  Цікаві ідеї для святкового столу: два простих традиційних шведських рецепти

Ми зібрали кілька ідей для тих, хто не знає з чого почати у сервірування святкового столу:

  • Крашанки можна покласти або в тарілку з паростками пшениці, або в миску з плетеної соломи.
  • Щоб виявити особливу увагу до своїх гостей, прикрасьте їх тарілки зеленню, гніздечками з великоднім яйцем, вушками заячими з серветок або милими картками з написаними від руки їх іменами.
  • Скатертини та доріжки завжди прикрашають стіл і можуть використовуватися в різних колірних поєднаннях.
  • Колір тарілок може бути різним. Ви можете створювати оригінальні комбінації, поєднуючи відтінки та комбінувати старі тарілки з новими.

Не забуваємо про прикрасу будинку

Великдень, як і весна асоціюється з чистотою та початком, багато хто з нас пам’ятає, як ми забиралися цілий день перед тим, як покликати гостей до святкового великоднього столу. Дизайнер закликає привнести чистоту та свіжість у наш будинок, зробивши прибирання у давно забутих місцях, наводячи порядок у ящиках та додавши до інтер’єру весняних відтінків.

“Найпростіше оновити інтер’єр за допомогою текстилю. Ви можете вибрати світлі гардини. Новий килим або постільна білизна, або нові декоративні подушки”, – каже дизайнер IKEA.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я