Cуд розглядає питання про УДВ

26

36-річний злочинець відбув приблизно половину терміну свого покарання за більш як 13 років. Згідно із південноафриканським законодавством, він має право на слухання про умовно-дострокове звільнення. Чи буде воно проведене?

Справа Оскара Пісторіуса: суд розглядає питання про УДВ

У п’ятницю в Південній Африці із затаєним диханням стежили за запланованим слуханням щодо умовно-дострокового звільнення колишнього кращого спортсмена Оскара Пісторіуса, якого засудили за ненавмисне вбивство. ЗМІ з усього світу зібралися біля в’язниці. Вони сподівалися побачити засідання, яке проходить за зачиненими дверима у столиці країни Преторії. Спочатку було незрозуміло, чи розпочалося слухання.

Пісторіус убив свою тодішню подругу Ріву Стінкамп чотирма пострілами через двері туалету на своїй віллі в ніч на День святого Валентина 2013 року. 36-річний спортсмен відбув приблизно половину терміну покарання – 13 років та п’ять місяців. Згідно із південноафриканським законодавством, це дає йому право на умовно-дострокове звільнення.

Згідно із заявою самого Пісторіуса, комісія із умовно-дострокового звільнення хотіла допитати матір убитої Ріви Стінкамп. Сім’я Стінкамп завжди сумнівалася у версії Оскара про те, що сталося тієї ночі, сказала Таня Коен, юридичний представник Стінкамп, телеканалу eNCA. Протягом багатьох років сім’я неодноразово заявляла, що вони не підтримують ідеї умовно-дострокового звільнення.

За даними Департаменту виправних установ, комісія може не ухвалити рішення того ж дня. Якщо його не буде звільнено умовно-достроково, Пісторіус має право подати апеляцію.

Читайте також:  Проти Аббаса не порушено справу про розпалювання ненависті

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я