Вюст і Мерц демонструють єдність

14

Хто буде наступним кандидатом на посаду канцлера від ХДС? Останнім часом з’явилися припущення про зіткнення між Мерцем та Вюстом. На літній вечірці NRW у Берліні вони намагаються протистояти цьому.

 

Посміхаючись і говорячи: Вюст і Мерц демонструють єдність

Прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст і лідер ХДС Фрідріх Мерц продемонстрували єдність після спекуляцій про боротьбу, що намітилася за кандидатуру канцлера. На літній вечірці представництва землі Північний Рейн-Вестфалія у Берліні у середу ввечері Вюст привітав біля входу лідера ХДС та лідера фракції Союзу Мерця. Посміхаючись і говорячи, обидва пройшли через ґрати з кількох сотень гостей до саду земельного представництва.

З вихідних з’явилися припущення про можливу суперечку між Мерцем та Вюстом щодо наступного кандидата Союзу на посаду канцлера. Приводом для дискусії став внесок імені та інтерв’ю Вюста, в якому він зробив багатозначні заяви, деякі з яких були сприйняті як дистанціювання від Мерца.

Крім голови Бундестагу Бербель Бас, міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер (обидві – СДПН) та міністра сільського господарства Джема Оздеміра (Зелені), Вюст також офіційно привітав «лідера опозиції в німецькому Бундестазі, шановного Фрідріха Мерця». Мерц частково хитав головою під час промови Вюста, після чого вони випили по келиху пива в оточеній зоні. Мерц, вихідець із регіону Зауерланд у Північному Рейні-Вестфалії, жваво говорив з міністром культури та науки Північного Рейну-Вестфалії Євою Брандес і фамільярно поклав руку на спину міністра праці Карла-Йозефа Лауманна (обидва – ХДС).

Читайте також:  Джем Оздемір згадав підпал у Золінгені

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я