Поліція проводить розслідування після нападу на машину Пехштейна

21

Ковзанярка Клаудія Пехштайн та її партнер подали заяву в поліцію після пошкодження її автомобіля. З вечора вівторка до ранку середи на її машину було скоєно напад, повідомив у середу ввечері Deutsche Presse-Agentur (dpa) партнер Пехштайн Маттіас Гроссе. Він подав скаргу. Раніше про це повідомила газета “Більд”. За словами Гроссе, бічне скло з боку водія було пошкоджено «кратером, схожим на кулю».

Берлінська поліція підтвердила, що звинувачення було подано через інтернет. Вони проводять розслідування за підозрою у пошкодженні транспортного засобу. Представник поліції не повідомив про подальші подробиці. Він також не надав жодної інформації про заявника, пославшись на особисті права.

“Я можу припустити, що це був напад на мене і що він пов’язаний з моїм виступом на з’їзді ХДС минулими вихідними”, – сказав Пехштайн виданню Bild. “Це шокує і бентежить, що відбувається щось подібне”. Гроссе наголосив, що пара не буде залякана цим. “Ми не боїмося конфронтації”, – сказав він агентству dpa.

Минулими вихідними Пехштайн з’явилася на заході ХДС у формі федеральної поліції. Серед іншого, вона закликала до депортації прохачів притулку, які отримали відмову, та обґрунтувала це підвищенням безпеки у повсякденному житті. Після цього її звинуватили у популізмі. Її також критикували за носіння форми, і федеральна поліція розпочала розслідування. Вона одержала підтримку від провідних політиків ХДС/ХСС.

Читайте також:  Гірке прощання Ламбрехт та другий шанс Шольця

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я