Рейнланд-Пфальц схвалив договір про поправки до ЗМІ

9

Для набрання чинності договору необхідна згода парламентів усіх країн.

 

Рейнланд-Пфальц схвалив договір про поправки до ЗМІ

Парламент землі Рейнланд-Пфальц переважною більшістю голосів схвалив 3-й договір про поправки до ЗМІ. Парламентські групи СДПН, ВДП, «зелені», ХДС та «Вільні виборці» проголосували «за», AfD – «проти». Серед іншого, угода передбачає велику гнучкість щодо відтворення контенту. Відповідно до нього, програми можуть також працювати як чисті онлайн-пропозиції або пропозиції відео на запит. Органи нагляду також отримають більше повноважень, щоб зробити програми більш гнучкими. Для набрання чинності договору необхідна згода парламентів усіх земель.

Прем’єр-міністр землі Рейнланд-Пфальц Малу Драйєр (СДПН) заявила на пленарному засіданні в Майнці, що договір поставить громадське мовлення у положення, яке дозволяє формувати цифрові перетворення. Він також посилює внутрішній контроль.

У березні міністри-президенти вже погодили проект 4 Державного договору про ЗМІ. Він повинен містити більш суворі та однакові правила у питаннях прозорості, контролю ради директорів та поведінки відповідно до правил. Це була реакція глав земель на кризи у мовних компаніях ARD – Rundfunk Berlin-Brandenburg (RBB) та Norddeutscher Rundfunk (NDR).

Читайте також:  Теракт у Крайстчерчі: Розпочато офіційне розслідування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я