Інтеграційна премія Саксонії-Анхальт у Магдебурзі

15

“У Саксонії-Анхальт тисячі людей віддані суспільству, в якому іммігрантам раді.”

 

Інтеграційна премія Саксонії-Анхальт у Магдебурзі

Цього року уряд землі нагородив 9 проектів, об’єднань та ініціатив – їм вручено Інтеграційну премію Саксонії-Анхальт. Як повідомило Міністерство праці та соціальних справ, вони були відзначені за прагнення до доброго співіснування та успішної інтеграції.

У середу на церемонії в Магдебурзі, на яку було запрошено близько 150 гостей, міністр соціальних справ Петра Грімм-Бенне, державний секретар Сузі Меббек та уповноважений уряди землі з інтеграції та уповноважений уряди землі за рівними можливостями Сара Шульце вручили нагороди.

У категорії «тривала і стійка прихильність до різноманіття» перший приз отримала компанія Mandala Kinderbetreuung gGmbH. Ініціатива афганських жінок у Магдебурзі eV (AFIMA) отримала перший приз за «Участь жінок із міграційною історією». У категорії «Відкриття освітніх шляхів: Інтеграція дітей та молоді» перше місце посіла «Маленька школа для читання» (Kleine Leseschule) Бегегнунгсцентр Віттенберг Вест е.В.. Всі 3 призери отримали по 1000 євро.

Премія вручається в 13-й раз

Загалом близько 90 асоціацій, проектів та приватних осіб було номіновано на одну з інтеграційних премій, йдеться у прес-релізі. Експертне журі з 8 осіб визначило переможців. Премія вручається вже в 13 раз.

Державний секретар Мёббек високо оцінила незмінну відданість згуртованості і різноманіттю: «У Саксонії-Анхальт багато тисяч людей віддані суспільству, у якому іммігрантам раді й у якому вони можуть будувати своє майбутнє».

Читайте також:  Вагенкнехт розповідає про плани створення партії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я