Франкфурт опустився в рейтингу найзручніших міст світу

62
Франкфурт опустився в рейтингу: він витіснений із десяти найпридатніших для життя міст світу. Минулого року мегаполіс на Майні був єдиним німецьким містом, яке увійшло до першої групи індексу, яке складається британською групою «Економіст». Тепер Франкфурт опустився з 7-го на 17-е місце, яке він ділить із Берліном, згідно з новим звітом. Штутгарт, навпаки, значно зріс у привабливості.

Відень зберіг свою позицію на вершині глобального рейтингу. Австрійська столиця вкотре відзначилася високим рівнем безпеки, гарною суспільною інфраструктурою та багатою культурною пропозицією. За нею слідують Копенгаген, Мельбурн, Сідней та Ванкувер.

Декілька європейських міст, включаючи Стокгольм, Роттердам і Лондон, цього разу сильно відстали. Їхні рейтинги суттєво не погіршилися, але міста Азії та Близького Сходу наздогнали їх, йдеться у доповіді. У доповіді також вказується на страйки та насильницькі протести у Західній Європі, які почастішали останнім часом.

У Німеччині також знизився рейтинг Берліна (з 13 до 17), Мюнхена (з 18 до 21), Гамбурга (з 16 до 22) та Дюссельдорфа (з 22 до 29). Штутгарт, навпаки, покращив свої позиції на 13 рядків завдяки зняттю обмежень на ковід і посів 25 місце.

Для складання індексу оцінювалися такі чинники, як стабільність, охорона здоров’я, освіта, інфраструктура, а також культура та довкілля. Дамаск, Тріполі, Лагос та Київ нині входять до десятки найменш привабливих міст світу згідно з цим аналізом.

Читайте також:  У Пакистані настав загальнонаціональний блекаут

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я