Випробування танка незадовго до місії Нато було правильним

10

Після інциденту з бойовою машиною піхоти Puma міністр оборони Крістіна Ламбрехт відкинула критику з боку ХДС/ХСС про те, що стрес-тест було проведено надто пізно. У зв’язку з участю Німеччини в ударних силах НАТО VJTF, що розпочнеться 1 січня, навчання точно підібрали за часом, пояснив політик СДПН у середу в ефірі радіостанції Deutschlandfunk. «Тому вчення за кілька місяців до цього нам зовсім не допомогли б, тому що такі навчання були багатообіцяючими», – сказав Ламбрехт.

Під час навчань усі 18 розгорнутих Pumas вийшли з ладу протягом кількох днів. Ламбрехт вирішив не купувати більше Puma доти, доки система озброєння не працюватиме стабільно. Крім того, для місії НАТО будуть використовуватися старі танки Marder, а не сучасні Puma. Гусенична машина, яка страждає від численних технічних проблем, була визнана боєздатною лише торік.

Ламбрехт дав галузі вузьке вікно можливостей ремонту. Там я даю їм кілька тижнів. Тому що мені потрібні надійні системи, а не ті, які я зможу використати колись у 2025 році», – сказала вона. Вона сказала, що промисловість знає, що цей проект не має майбутнього, якщо вона не покаже уряду перспективу. Всі знають, що «Пума» вразлива. Це не може продовжуватись без внесення відповідних змін, сказала вона. В іншому випадку, сказав він, потрібно шукати інші системи, «а вони є».

Виробники перевіряють дефектні резервуари

Puma – це бойова машина, розроблена та вироблена компаніями Rheinmetall Landsysteme GmbH (RLS) та Krauss-Maffei Wegmann (KMW). В даний час обидві компанії проводять огляд дефектних цистерн на об’єктах у Баварії та Нижній Саксонії, щоб визначити точні збитки. Проблеми з електронікою та датчиками зберігаються в журналі і можуть бути зчитані, також необхідно досліджувати суто механічні дефекти.

Читайте також:  Розчарування, радість та безліч питань серед німецьких турків

Разом зі своїми партнерами з офіційного та промислового боку KMW погодила ініціативу щодо якнайшвидшого проведення аналізу та ремонту, сказав представник KMW. «Кінцева мета ініціативи – якнайшвидше привести бойову машину піхоти Puma у робочий стан і зробити її знову доступною. KMW вже мобілізувала необхідні для цього потужності».

По-перше, сказав він, необхідно “отримати доступ до автомобілів, щоб детально їх вивчити”. Надійні заяви про вид та обсяг робіт можна було зробити лише тоді. Прес-секретар сказав: «Для KMW успішна співпраця у розробці та сертифікації бойової машини піхоти Puma є гарантією довгострокового вирішення проблем, що виникли».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я