Huawei шпигують через мобільну мережу

56

Експертиза безпеки хоче виключити можливість впливу Китаю на німецькі мережі мобільного зв’язку та використання їх у своїх цілях. Берлін перестрахування, запроваджуючи нову вимогу.

Німецьке МВС: Huawei шпигунють через мобільну мережу

Коли йдеться про захист німецьких мереж мобільного зв’язку, федеральний уряд дедалі критичніше ставиться до китайських постачальників. Згідно з листом Міністерства внутрішніх справ, направленим мережевим операторам, міністерство вважає за можливе, що компоненти китайських виробників Huawei та ZTE можуть «порушити громадський порядок та безпеку в Німеччині». Простіше кажучи, Huawei шпигує через мобільну мережу – підозрюють федеральні служби. Тож усі критичні, тобто. які стосуються безпеки, компоненти, які вже встановлені в мережі, повинні бути піддані перевірці. Інспекція компонентів існує. Однак досі він застосовується тільки до всіх критичних частин, що знову встановлюються. У листі йдеться, що жодних побоювань із цього приводу не було.

Нова вимога – це розширення обсягу випробувань. Міністерство просить надати список зазначених компонентів на початок квітня. Після цього перевірка, ймовірно, триватиме кілька місяців. Лист є у розпорядженні агентства dpa.

Компоненти Huawei у німецькій антеній мережі

За допомогою перевірки безпеки федеральний уряд хоче унеможливити те, що Китай може отримати вплив на німецькі мережі мобільного зв’язку і використовувати її у своїх цілях. Однак із зміною процедури Федеральне міністерство внутрішніх справ тепер, очевидно, хоче перестрахуватись. Це стосується так званої антеної мережі, в якій три німецькі оператори мобільного зв’язку Deutsche Telekom, Vodafone і O2 встановили, зокрема, компоненти Huawei. В “опорній мережі”, з іншого боку, Huawei більше немає.

Три компанії були обережні у своїх коментарях. Вони “не беруть участь у політичних спекуляціях”, сказав представник Telekom. «Ми використовуємо так звані критичні компоненти після власної перевірки, а також перевірки та дозволу чи нерозв’язання Федерального міністерства внутрішніх справ (BMI) та підпорядкованих йому органів». Представник Vodafone зробив аналогічні коментарі, підкресливши, що вони «завжди дотримуються відповідних стандартів та законів».

Читайте також:  Берлін засудив спалення Корану у Стокгольмі

Що кажуть оператори мереж мобільного зв’язку

Telefónica (O2) також виступила з аналогічними коментарями. Представник компанії зазначив, що у разі виключення будь-якого компонента буде потрібно достатньо часу. “Це необхідно для підтримки якості та продуктивності мережі”. Для ретроактивної необхідної реконструкції мережі, «крім того, будуть потрібні відповідні правила компенсації».

Ряд ЗМІ повідомили про жорсткіший курс уряду Німеччини. США вже давно застерігають Німеччину від термінового втручання Huawei у роботу мобільної мережі. Декілька країн, включаючи США та Канаду, вже виключили мережеві технології Huawei та ZTE зі своїх ринків. США стверджують, що Китай може використати технологію 5G від Huawei, наприклад, для шпигунства. Компанія Huawei завжди відкидала ці звинувачення.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я