Випробовуєте проблеми зі сном? Лікар ділиться важливим лайфхаком

222

Доктор Ерік Берг на своєму YouTube-каналі розповів про найважливіший лайфхак для сну, до якого багато хто ставиться несерйозно. А даремно!

Найважливіший лайфхак для сну, на думку доктора Берга, це фільтрація синього світла.

“Перед сном, коли сидите за комп’ютером, користуєтеся телефоном або планшетом, синє світло потрапляє на сітківку ока, яка є частиною мозку. Світло потрапляє в пучок нервів – супрахіазматичне ядро. Саме тут відбувається програмування циркадного ритму. Мелатонін допомагає спати Якщо мелатоніну мало, то ви будете не спати Темрява стимулює синтез мелатоніну, а світло (особливо синій) – навпаки, пригнічує Так синє світло не дає заснути, продовжуючи неспання від одного до трьох годин Здатність нормально висипатися важлива для денної Енергія і стресостійкість Також мелатонін діє як антиоксидант Ще мелатонін впливає на імунну систему: менше мелатоніну – гірше працює імунітет, тому люди з безсонням мають більш високий ризик захворіти. Поганий сон, за його словами, може призвести до порушень рівня цукру у крові”, – каже Берг.

Як швидко та просто покращити якість сну? Лікар рекомендує використовувати фільтр, коли перед сном сидите біля екрану.

Є два різні способи фільтрації:

  • спеціальні окуляри, що блокують синє світло;
  • безкоштовні програми для комп’ютера, які також блокують синє світло.

Також можна включати тьмяне червоне світло. Червоне світло стимулює вироблення мелатоніну і допомагає розслабитися. У червоного світла багато плюсів. свічок теж допомагає розслабитися”, – підбиває підсумок доктор Берг.

.

Читайте також:  Що не можна робити, якщо одержали опік під час готування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я