На Радивилівщині розмістили 12 модульних будиночків для переселенців: там є кухня і душ ФОТО

14

Тривають роботи по облаштуванню першого модульного містечка для переселенців на Рівненщині.

Нагадаю, в рамках програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у Рівненській області на 2022-2024 роки, ми розпочали встановлення перших 12 будиночків для понад 40 внутрішньо переміщених осіб на території Радивилівської ТГ. Її було обрано невипадково, адже громада займає друге місце в області по прийнятих ВПО у співвідношенні до місцевого населення.

Наразі вже готові 7 модульних будиночків. До кінця місяця буде ще 5. Усі роботи плануємо завершити цьогоріч. Це буде перше таке містечко в області.

Будиночки виготовляє підприємство, релоковане з Харківщини на Рівненщину. Вони утеплені, витримують температуру до -40 градусів за Цельсієм. Мають автономне опалення. Тут облаштована кухня, душова, є шафа, двоспальне ліжко та двомісний диван. Житло готове приймати мешканців.

Сюди поселяться сім’ї переселенців, які мешкають в громаді. Пріоритетно надаватимуться місця для: офіційно працевлаштованих ВПО; мамам з дітьми, чоловіки яких є військовослужбовцями; людям з інвалідністю; вузькопрофільним спеціалістам, яких потребує громада тощо. Рішення прийматиме спеціальна комісія при Радивилівській ТГ.

За інформацією начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля.

Читайте також:  У Рівному переселенці можуть отримати гумдопомогу: куди йти

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я