Вибори мерів у п’яти містах

13

У Мекленбурзі-Передній Померанії у 2023 році принаймні у п’яти містах буде обрано мерів на повний робочий день. Найбільші вибори відбудуться у червні у Шверіні, столиці землі, а перші вибори відбудуться 17 лютого у Штернберзі (Людвігслуст-Пархім), повідомив Deutsche Presse-Agentur представник Асоціації міст та муніципалітетів Мекленбурга-Передньої Померанії. Крім того, у Ребелі та Мальхові (Мекленбурзький озерний край), а також у Страсбурзі (Укермарк) в окрузі Ворпоммерн-Грайфсвальд буде обрано вищих посадових осіб у ратушах. У чотирьох містах чинні кандидати хочуть вибратися на наступний термін. Загалом на виборчі дільниці приходять близько 90 000 жінок та чоловіків.

У Штернберзі вже триває голосування поштою. Там 63-річний чинний депутат Армін Таубенхайм (ХДС) хоче захистити своє місце проти 49-річної Катрін Хаезе (СДПН), яка керує кухнею в будинку для літніх людей. У Штернберзі ХДС є адміністративним лідером із 1990 року.

У Шверіні Ріко Баденшир (СДПН) претендує на другий термін після семи років роботи. Томас Твір, безпартійний керуючий асоціацією дияконів, якого підтримують ХДС та ВДП, балотуватиметься проти нього 4 червня. Тут кандидати можуть подати свої документи до 21 березня. У Ребелі вибори відбудуться 12 березня. Там 28-річний Маттіас Радтке, якого підтримує СДПН, хоче замінити 63-річного Андреаса Шприка (ХДС).

У Мальхові та Страсбурзі вибори призначено на 23 квітня. У острівному місті Малхов президент Рене Путзар (без партійної приналежності) претендує на другий термін. ХДС висунула проти нього 34-річного вчителя Міхаеля Майєра. У Страсбурзі попередній глава адміністрації Хайке Хаммермайстер-Фрізе (ХДС) був достроково звільнений з посади на референдумі наприкінці 2022 року. Наразі триває пошук кандидатів для участі у нових виборах. У Мальхові та Страсбурзі кандидати мають бути визначені до 7 лютого.

Читайте також:  Вибори в Ізраїлі: Нетаньягу лідирує

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я