Соціальні посібники 2022: зростання залишається нижчим від середнього

9

Зростання державної соціальної допомоги минулого року було нижчим за середній багаторічний показник. Наприклад, допомога з безробіття I була виплачена значно менше, ніж у попередньому році, як повідомляє Федеральне статистичне управління у Вісбадені. Ця сума скоротилася на 14,8 відсотка чи 3,1 мільярда євро завдяки відновленню ринку праці.

Загалом так звані грошові соціальні допомоги, згідно з даними, зросли на 1,4 відсотка. Середній довгостроковий показник, розрахований із 1991 року, становить 3,1 відсотка. Враховуючи інфляцію в 6,9 відсотка минулого року, ця допомога фактично знизилася у перерахунку на ціни, пояснює Федеральне відомство.

Держава покриває соціальні ризики грошовою соціальною допомогою. Минулого року загальна сума становила 619,3 мільярда євро. У 2021 році вона становитиме 610,9 млрд. євро, згідно з даними Федерального відомства. До посібників входять дитячі посібники (-5,1% у річному обчисленні) та соціальне та молодіжне забезпечення (-0,8%). Державні пенсії та грошові виплати з німецького пенсійного страхування, з іншого боку, зросли на 4,4 відсотка та 3,9 відсотка кожна у 2022 році. З плюсом у 28,3% особливо сильно зросли витрати на житлову допомогу, яку Федеральне відомство пов’язує із субсидуванням витрат на опалення у зв’язку з високими цінами на енергоносії.

Читайте також:  "Зелені" вимагають безкоштовного квитка для школярів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я