Ви здивуєтесь! Для чого підпалюють лавровий лист у туалеті

45

А ви знали, що лавровий лист відомий людству ще з античних часів? Щоправда, у період його використовували трохи інакше. Наприклад, робили із цієї пряності вінки. Їх одягали на голову, як символ величі, слави та особливого таланту.

На сьогоднішній день лавровий лист активно використовують у кулінарії. Його додають у багато страв для надання неперевершеного аромату та приємного смаку. Пряність застосовують як у цілому вигляді – листочків, так і в порошкоподібному – приправи. До речі, додавати цю приправу в страву потрібно в помірних кількостях, щоб не з’явилася гіркота. Кулінари радять цілі аркуші потім витягувати та викидати, не залишаючи в каструлі, пише WDay.

Але на цьому властивості лаврового листа не вичерпуються. Він також має антисептичний, протизапальний і навіть знеболюючий ефект. Тому часто застосовується у медицині. А настоянку з лаврового листя часто використовують для підвищення імунітету та боротьби з вірусами, полегшення нападів кашлю та усунення неприємного запаху з рота.

Однак ця пряність може бути корисною і в побуті. Обговоримо це докладніше.

Лавровий лист у побуті

Якщо у вашій вбиральні постійно присутні різні неприємні запахи, у тому числі вихідні з каналізації, вихід є. І це не тільки застосування засобів побутової хімії. Можна скористатися і лавровим листом.

Для цього потрібно підпалити прянощі в жерстяній склянці і залишити димитися в туалеті на кілька хвилин. Важливо дотриматися всіх правил пожежної безпеки і зробити це максимально акуратно, щоб лаврові листи потихеньку тліли, а не горіли на повну силу. Ефект буде ніби від застосування ароматичних паличок. Ви відчуєте, як неприємні запахи із туалету просто випаруються.

До речі, є ще один безпечніший варіант застосування лаврового листя у вбиральні. Можна взяти кілька листків, змішати їх із сушеними травами і покласти в маленький пакетик. Його розмістити на полиці у туалеті. І тоді приємний запах у вбиральні вам буде забезпечений надовго.

Читайте також:  Додаток "Фото" на iPhone тепер може перекладати інструкції з прання з етикеток одягу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я