“Втратив найближчого друга та радника в політиці”

10

Мерц: «Втратив найближчого друга та радника в політиці»

Смерть Вольфганга Шойбле викликає глибоку скорботу та співчуття у німецькій політиці. Соратники та друзі шанують його як важливого політика та радника.

Лідер ХДС Фрідріх Мерц із тривогою відреагував на смерть Вольфганга Шойбле. Ця новина «наповнює мене величезним сумом», – написав він в онлайн-сервісі X. «В особі Вольфганга Шойбле я втратив найближчого друга і радника, який колись був у мене в політиці». Його думки звернені до його сім'ї, особливо до дружини Інгеборг. Шойбле помер учора ввечері, за словами його родини. Йому був 81 рік.

Колишній міністр охорони здоров'я Єнс Шпан написав, що Європа втратила великого державного діяча. «Я втрачаю свого найголовнішого наставника та батьківського друга».

Федеральний скарбник ХДС Юлія Клекнер пояснила, що його смерть дала привід для роздумів та змусила людей сумувати. «Вольфганг Шойбле був винятковою людиною, вражаючим мислителем та оратором, вірним та критичним колегою. Він формував нашу країну як міністр, як президент Бундестагу, як політик, який сумлінно виконував свій обов'язок та служив».

Центральна рада євреїв вшановував Шойбле як людину, яка присвятила своє життя служінню країні. Він був близьким другом єврейської громади Німеччини, йдеться у повідомленні.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  Війна проти України: ситуація така

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я