Вікторія Бекхем спровокувала хвилю чуток про розлучення з Девідом

31

Судячи з кількості татуювань на тілі Вікторії Бекхем, дизайнер та співачка – справжня любителька цього мистецтва. Має тату і на руках, і на спині. Щоправда, не всі татуювання Вікторії Бекхем подобаються їй самій. Нещодавно зірка звела один із малюнків. Це були ініціали її чоловіка Девіда на зап’ясті. Уважні шанувальники швидко помітили це і запідозрили недобре. Невже кохання пройшло? Чого б ще Вікторія позбавлялася такого знакового тату? Але виявилось, що причина криється зовсім в іншому.

Татуювання Вікторії Бекхем: чому зірка вирішила звести ініціали чоловіка із зап’ястя

Навколо сім’ї Бекхем зараз і так багато чуток, особливо після весілля старшого сина сімейства з дочкою мільярдера Миколою Пельтц. А тут ще й шанувальники помітили, що на руці Вікторії Бекхем більше немає тату з ініціалами чоловіка. Можна подумати, що у відносинах Девіда та Вікторії щось пішло не так. Щоб фанати не будували своїх домислів, Вікторія вирішила пролити світло на те, що сталося з її татуюванням.

Представникам преси місіс Бекхем розповіла, що зводити тату вона почала ще давно. Це не було спонтанним рішенням. А причина, через яку жінка вирішила це зробити, банально проста. Татуювання перестала подобатися Вікторії і навіть почала її дратувати.

«Засоби масової інформації почали робити припущення: чи не йду я від свого чоловіка? Ні. Мене просто трохи нудило від цього татуювання. Все дуже просто”, – Зізналася знаменитість.

Чим татуювання так дратувало Вікторію

Думаю, ти зауважував, що Вікторія Бекхем дуже уважна до своєї зовнішності. Це стосується не лише доглянутості та вибору вбрання, а й татуювань на тілі. Вікторія зазвичай вибирала собі тату, які щось для неї означали. Вона не гналася за модними малюнками, а могла зробити лаконічний напис, наприклад. Але для зірки важливо, щоб її татуювання були якісними та акуратними. Чого не скажеш про тату з ініціалами чоловіка. Це татуювання красувалося на зап’ясті, тому часто траплялося на очі. З роками і так не дуже вдалий по виконанню напис взагалі став виглядати непрезентабельно. Тому Вікторія і вирішила, що настав час попрощатися з тату. А стосунки з чоловіком тут зовсім ні до чого.

Читайте також:  Як Кейт Міддлтон зачарувала Девіда Бекхема на заході у США

«У мене були ці татуювання давно, але вони не особливо акуратні. Контури були товсті, вони виглядали не дуже. Це взагалі нічого не означає», – Розповіла Вікторія. Вона також додала, що її чоловік і сини також мають тату на тілі. Але вони набагато якісніші, ніж у неї. Можливо, згодом дизайнерка ще прикрасить своє тіло новими зображеннями.

До речі, для Вікторії такий досвід уже не перший. Вона й раніше зводила тату. Наприклад, напис на івриті, який йшов вертикально від шиї до середини спини знаменитості.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :