Кого визнали найкрасивішою жінкою у світі за параметрами золотого перетину

37

Щороку у світі проводять безліч конкурсів краси, а також складають масу рейтингів, у яких розглядають зовнішність людей. Який він ідеал? З усією впевненістю можна заявити, що ідеалу зовнішності не існує. Але ще давні греки вважали, що гарне людське обличчя повинне максимально відповідати пропорціям золотого перетину. Пластичний хірург Джуліан Де Сільва підтримує цю думку. І рік у рік фахівець складає свій рейтинг знаменитих людей, чиє обличчя найближче до давньогрецького ідеалу. Цього року у рейтингу хірурга перший рядок дістався актрисі Джоді Комер. Який вигляд має красуня і на скільки відсотків її обличчя відповідає встановленим параметрам, розповімо далі. Також ти дізнаєшся, хто розташувався у рейтингу на інших високих позиціях.

Джоді Комер – найкрасивіша жінка у світі

Британська актриса Джоді Комер, на думку пластичного хірурга, практично втілення досконалості. У рейтингу найкрасивіших жінок Джоді посіла перше місце. Важливо, що експерт при складанні рейтингу керується не суб’єктивною думкою, а певними параметрами, виведеними древніми греками. Йдеться про золотий переріз — правильні пропорції, що застосовуються в різних сферах: від архітектури та скульптури до хірургії, фотографії та навіть реклами.

Джоді Комер після ретельного аналізу її зовнішності виявилася найближчою до ідеалу. Пропорції особи актриси на 94,52% відповідають золотому перерізу.. Як бачиш, навіть перше місце не переступило межу хоча б у 95%. А особу, яка б повністю відповідала заданим пропорціям, можна хіба що зобразити на малюнку.

Як поділився хірург, у Джоді Комер практично ідеально розташовані ніс та губи. Крім того, вони мають, як і підборіддя, правильну форму. Небагато підвели брови зірки. Саме через них було знижено загальний бал. Брови Джоді близькі до ідеальних на 88%.

Читайте також:  Ці продукти потрібно перестати їсти зараз, якщо не хочете позбутися волосся

Інші знаменитості у рейтингу

Торік лаври першості у рейтингу пластичного хірурга з Лондона дісталися моделі Белле Хадід. Цікаво, що тепер Хадід у рейтингу посунулась на третю позицію. Після Джоді Комер у рейтингу зараз розташовується актриса Зендая. Її пропорції особи близькі до ідеальних на 94,35%, що дуже поряд із переможницею. До речі, результат Белли Хадід такий самий — 94,35 %. Тож, по суті, можна вважати, що вони з Зендай ділять друге місце. Але для зручності хірург все ж таки вирішив розмістити знаменитостей по одній у рейтингу.

До п’ятірки найідеальніших увійшли також Бейонсе (Результат 92,44%) та Аріана Грандеу якої загальний бал відповідності становив 91,81 %.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я