Військова інтеграція з Нідерландами продовжується

22

Нідерланди та Німеччина продовжують просувати військову інтеграцію своїх збройних сил.

 

Військова інтеграція з Нідерландами продовжується

Нідерланди та Німеччина продовжують просувати військову інтеграцію своїх збройних сил. У четвер третю бригаду з Нідерландів буде передано до складу німецької армії, про що бундесвер оголосив у понеділок. Потім міністр оборони Борис Пісторіус (СДПН) та його голландська колега Кайса Оллонгрен закриють нову главу у військовій співпраці між двома партнерами по НАТО у Вейтшехеймі в Нижній Франконії.

“З перепідпорядкуванням голландської 13-ї легкої бригади всі бригади голландської польової армії будуть підпорядковані дивізіям німецької армії”, – оголосив бундесвер. Вже в 2014 році голландська 11-а бригада Luchtmobielen (11-а аеромобільна бригада) була приписана до німецької дивізії швидких сил (DSK). Голландська 43-а механізована бригада – близько 3 000 голландських солдатів – була приписана до 1-ї бронетанкової дивізії бундесверу.

Військова інтеграція, від якої обидві сторони очікують більшого впливу та синергетичного ефекту, не є вулицею з одностороннім рухом: у 2016 році Німеччина та Нідерланди домовилися про поступову інтеграцію морського батальйону ВМС Німеччини до Королівського флоту Нідерландів. У морському батальйоні об’єднані сили морської охорони, мінні тральщики та абордажні солдати. Повна інтеграція призведе до створення спільних підрозділів із встановленою командною структурою, які можна розгорнути разом у разі альянсу. Технологія має бути значною мірою стандартизована.

За даними бундесверу, голландська 13 легка бригада з Ойршота є однією з трьох бойових бригад збройних сил Нідерландів. До неї входять бронепіхотні батальйони «Princess Irene Fusiliers» та «Limburg Hunters», а також броньовий інженерний батальйон. Бригада оснащена колісними танками типу “Боксер”, а також розвідувальною машиною “Феннек”, які також використовуються у Бундесвері. У майбутньому 10-та бронетанкова дивізія має стати центральною ланкою німецької армії для оборони країни та альянсу і має бути швидко розгортається, оперативна і, перш за все, здатна до холодного старту.

Читайте також:  Російські військово-повітряні сили залишаються слабкими

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я