Війна в Україні переростає у затяжну

33

«Війна в Україні супроводжуватиме Німеччину, Європу та мир ще дуже довго».

 

«Доповідь про мир»: Війна в Україні переростає у затяжну

На думку дослідників світу, війна в Україні переростає у затяжну війну на виснаження. Німеччина та інші країни НАТО мають готуватись до довгострокової підтримки України. «Війна в Україні супроводжуватиме Німеччину, Європу та мир ще дуже довго, і федеральний уряд і населення мають бути готовими до цього», – попередили провідні дослідники миру та конфліктів у понеділок у Берліні на презентації своєї Доповіді про світ 2023 р.

Федеративна Республіка Німеччина має продовжувати підтримувати Україну, яка зазнає нападу з боку Росії, у військовому, політичному та економічному плані. «Водночас, вже зараз необхідно підготувати переговори, які мають бути пов’язані з широкими гарантіями безпеки для України», – пояснили автори Доповіді. “Коли ми говоримо про надійні гарантії безпеки, ми маємо на увазі тісне партнерство з НАТО, обладнання та навчання за стандартами НАТО, а також двосторонні гарантії безпеки”. Незахідні партнери, такі як Бразилія або Індія, також повинні брати активну участь у переговорах.

Інші конфлікти не повинні бути забуті у тіні України

«Кількість насильницьких конфліктів зростає у всьому світі, і ситуація в багатьох кризових країнах нестабільна», – наголошують дослідники. Африка залишається гарячою точкою кризи. За їхніми словами, там трапилася половина всіх збройних конфліктів. “Ці конфлікти не повинні бути забуті в тіні України”, – заявили дослідники.

«Доповідь про мир» є щорічною публікацією Боннського міжнародного центру вивчення конфліктів, Гессенського фонду досліджень миру та конфліктів Інституту Лейбніца, Інституту досліджень миру та політики безпеки Гамбурзького університету та Інституту розвитку та миру Дуйсбург-Ессенського університету.

Читайте також:  Війна в Україні 12 січня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я