Майамі готується до виступу Трампа у суді

17

У вівторок 76-річний Трамп постане перед федеральним судом у Майамі.

 

Майамі готується до виступу Трампа у суді

Місто Майамі готується до виступу в суді колишнього президента США Дональда Трампа, забезпечуючи велику безпеку. «Ми належимо до цієї події дуже серйозно. Ми знаємо, що ситуація може набути найгіршого обороту, але це не шлях Майамі», – сказав на прес-конференції начальник поліції Менні Моралес.

Він наголосив, що сили безпеки готові і можуть гарантувати, що ситуація не загостриться. “У нас є досвід боротьби з великими демонстраціями, це місто Майамі”, – сказав Моралес. Він сказав, що маємо достатньо ресурсів для проведення демонстрації з чисельністю до 50 тисяч осіб.

«Ми готові до різних натовпів», – сказав мер Френсіс Суарес. За його словами, під час протестів після жорстокого вбивства афроамериканця Джорджа Флойда десятки тисяч людей також були на вулицях міста, і служби екстреної допомоги були готові. Смерть Флойда 25 травня 2020 року внаслідок жорстокої поліцейської операції в Міннеаполісі викликала по всьому США демонстрації проти расизму та поліцейського насильства. «Ми маємо правильний план дій та необхідні ресурси, щоб переконатися у відсутності інцидентів», – сказав Суарес.

Приземлився до Майамі

Дональд Трамп тим часом прибув до Майамі. Його літак приземлився в аеропорту Майамі в понеділок вдень (за місцевим часом), як бачимо на телевізійних кадрах. Раніше Трамп вилетів зі свого гольф-клубу в Бедмінстері в американському штаті Нью-Джерсі до аеропорту Ньюарк, звідки він прилетів до Майамі.

У вівторок 76-річний Трамп постане перед федеральним судом у Майамі. Серед іншого він звинувачується в змові з метою перешкодити розслідуванню та незаконному зберіганню особливо секретної інформації. Це перший випадок коли колишньому президенту США пред’явлені федеральні звинувачення. Трамп відкидає висунуті проти нього звинувачення.

Читайте також:  Олексій Резніков: «Щоб перемогти, нам потрібна зброя»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я