Відновлення заворушень у Берліні

12

Війна на Близькому Сході призводить до масових заворушень на вулицях Німеччини. У Берліні знову пройшли демонстрації – у тому числі біля будівлі Міністерства закордонних справ.

Відновлення заворушень у Берліні

Війна на Близькому Сході – Відновлення заворушень у Берліні

Відновлення заворушень у Берліні, незважаючи на заборону проведення пропалестинських демонстрацій. У середу ввечері в Берліні-Нойкельні знову спостерігалося скупчення людей та зіткнення. Поліція розповіла про напружену атмосферу на вулиці Зонненалле. Палили піротехніку, кидали каміння та пляшки в поліцейських, повідомила поліція на платформі X, колишній Twitter.

Крім того, демонстранти не підкорялися вимогам поліції, а натомість встановлювали на вулиці сміттєві баки як перешкоди, йдеться в повідомленні. При затриманні підозрюваних також було чинено опір, тому поліції довелося «негайно застосувати силу». Кореспондент агентства dpa розповів про агресивну атмосферу. До того ж, за словами поліцейських, начальник оперативного відділу дав добро застосування водомета для гасіння пожежі на контейнері. Люди безладно кидали предмети надвір.

Демонстранти явно були учасниками заходу пропалестинського мітингу, який також був заборонений. Ситуація була дуже динамічною, сказав речник. Крім того, за спостереженнями кореспондента агентства dpa, було здійснено десятки затримань.

Начальник поліції: ситуація напружена

Начальник поліції Берліна Барбара Слоук охарактеризувала ситуацію з безпекою в районі Берлін-Нойкельн як напружену. «На вулиці Зонненаллеї, безумовно, знаходяться кілька сотень людей», – сказала Словік в ефірі вечірнього шоу RBB. «Ситуація у північному Нойкельні напружена». Сили надзвичайного стану намагатимуться розігнати людей, а також послідовно втручатися у ситуацію.

Словік знову очікує, що операція триватиме довше. «Ми також повинні очікувати, що сьогодні ввечері на вулицях з’являтимуться дедалі дрібніші та більші групи, які скандуватимуть і, можливо, вдадуться до злочинних дій», – сказав Словік.

Читайте також:  Країни ЄС хочуть віддалитися від Китаю, але не дуже

Демонстрація перед будівлею Міністерства закордонних справ

За даними поліції, кілька сотень людей зібралися також біля будівлі Міністерства закордонних справ. Проте, за словами поліцейських, акцію проти насильства на Близькому Сході було припинено безпосередньо організаторами, оскільки вони не мали впливу на учасників. За даними поліції, зареєстровано 50 учасників. Прийшло кілька сотень.

У середу ввечері сталися заворушення на пропалестинських демонстраціях, переважно в Нойкельні. Повідомлялося, що постраждали 20 поліцейських та співробітниць поліції. Двох довелося зняти з чергування. За даними поліції, 39 людей було заарештовано, порушено 65 кримінальних справ. Крім того, було зареєстровано 12 адміністративних правопорушень.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я