Антиізраїльські демонстрації Бундестаг одностайно засудив

2

«Будь-який, хто виявляє симпатію до ХАМАСу, знецінює нашу цивілізацію».

Антиізраїльські демонстрації Бундестаг одностайно засудив

Нещодавні антиізраїльські демонстрації у Німеччині були одностайно засуджені у Бундестазі. “Це “чистий антисемітизм”, коли нелюдські дії ХАМАСу вітаються на німецьких вулицях”, – заявила під час тематичної дискусії Ріта Шварцелюр-Зуттер, статс-секретар Федерального міністерства внутрішніх справ. “Ми цього не потерпимо”.

Політик ВДП у внутрішніх справах Штефан Томае зажадав, щоб таке «ганебна поведінка» мало й юридичні наслідки.

«Ми не повинні давати екстремізму та антисемітизму ні п’яді простору в нашій країні».

Депутат від ХДС: «Ніколи більше» – це зараз»

“Будь-який, хто виявляє симпатію до ХАМАСу або “Хезболла”, знецінює нашу цивілізацію”, – заявила депутат від ХДС Гітта Коннеманн. Вона сказала, що їй соромно за той образ, який нині представляє Німеччина.

«Ми маємо змінити його. Негайно. Тому що «більше ніколи» – це зараз». Таким чином, Коннеман нагадала про урок Голокосту, згідно з яким злочини націонал-соціалістів із вбивством мільйонів євреїв ніколи не повинні повторитися.

Заступник лідера парламентської фракції СДПН Дірк Візе заявив про неприпустимість «огидних сцен тріумфу».

«Усі ми зобов’язані виступити проти цього, показати разом: це не наша країна, те, що ми там побачили. Це виклик для всіх нас. Це стосується і підлого підпалу синагоги в Берліні, і до наклеювання зірок Давида на стіни будинків.

Штрассер: Німеччина не є безпечним місцем для життя євреїв

Беньямін Штрассер, парламентський статс-секретар федерального міністерства юстиції, назвав гіркою правдою той факт, що євреї в Німеччині не захищені будь-якої доби. “Німеччина не є безпечним місцем для життя євреїв”. За його словами, страх є повсякденним супутником євреїв у Німеччині протягом багатьох років.

Читайте також:  За кілька днів ЗСУ звільнили від російської окупації понад 1000 км² території

Представник Лівої партії Петра Пау наголосила, що ніщо не виправдовує нападу ХАМАСу на Ізраїль. «Тепер це має бути беззастережно зрозумілим: коли терористи вбивають, настає час для пози. Зараз не час для «так, але» чи «може бути». Ніщо не може бути виправданням цих атак».

Представник «зелених» із внутрішньої політики Ламія Каддор заявила, що не слід зводити проблему до «імпортованого антисемітизму». У Німеччині також існує «безліч антисемітизму, вирощеного на батьківщині». Федеральний міністр у справах сім’ї Ліза Паус («зелені») наголосила на важливості профілактики антисемітизму. Для цього потрібно більше програм, а не менше.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :