Уряд звинуватили у зарозумілому ставленні до Катару

16

Колишній міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель закликав уряд бути більш поблажливим до країни-господарки ЧС.

Уряд звинуватили у зарозумілому ставленні до Катару

Уряд Німеччини звинуватили у зарозумілому ставленні до Катару, який цього року приймає у себе Чемпіонат світу з футболу (ЧМ). З критикою у бік німецького уряду висловився колишній міністр закордонних справ Зігмар Габріель (СДПН).

Екс-міністр Габріель дав інтерв’ю журналістам, в якому заявив, що зарозумілість уряду до Катару його дратує вже «досить давно». Він підтвердив різкі висловлювання, зроблені раніше у Твіттері.

«Німецька зарозумілість по відношенню до Катару огидно! Наскільки ми забудькі насправді?» – написав Габріель.

«Зміни на краще ігноруються»: уряд звинуватили у зарозумілості стосовно Катару

За словами колишнього міністра Габріеля, Німеччині також знадобилися десятиліття, щоб стати ліберальною країною. Прогрес приходить не відразу, а крок за кроком, заявив Габріель. Але замість того, щоб хвалити Катар за реформи, німці «щодня» ображають країну.

“Це в жодному разі не означає, що я не бачу проблем у Катарі”, – сказав Габріель, не ставши уточнювати. — «Але я також зауважую, що за останні роки там усе змінилося на краще. І особливо у Німеччині це повністю ігнорується».

Габріель входить до наглядової ради Deutsche Bank, акціями якої володіє Катар.

Невдоволення порушеннями прав людини у Катарі

Чемпіонат світу з футболу стартує 20 листопада у Катарі. Федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер (СДПН), яка відповідає за спорт високих досягнень, під час візиту до Катару хоче поговорити про ситуацію з правами людини в цій країні та про умови життя іноземних робітників.

Читайте також:  Бьорн Хеке бачить у Вагенкнехт небезпеку для AfD

Примітно, що з Фезером не буде уповноваженого з прав людини Луїзи Амтсберг (Зелені), яка приписана до міністерства закордонних справ. Політик відмовилася приїжджати до Катару.

Фезер заявила, що для федерального уряду спостерігати за проведенням чемпіонату світу в Катарі є “абсолютно складним завданням”. За її словами, у майбутньому аспекти прав людини мають більшою мірою братися до уваги при виборі країн-господарок міжнародних спортивних заходів.

Після різких висловлювань німецьких політиків посла Німеччини у Досі викликали до Міністерства закордонних справ Катару. Йому повідомили, що уряд розчарований словами Фезер. Емір Катара Тамім бін Хамад Аль Тані поскаржився, що держава зіткнулася з «безпрецедентною» критикою, яку ще не отримувала жодна країна, яка приймає Чемпіонат світу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я