Генсек НАТО: «Необхідно робити більше зброї»

20

Україна має бути максимально укріплена для можливих переговорів, вважає Йєнс Столтенберг. Для цього їй потрібно більше зброї, а також безліч боєприпасів і запасних частин.

 

“Необхідно виробляти більше зброї”

В умовах тривалої війни в Україні генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав західний військовий Альянс виробляти більше зброї. «Нам потрібна величезна кількість боєприпасів. Нам потрібні запасні частини», – сказав він в інтерв’ю британській радіостанції ВВС. За його словами, обслуговування вже поставлених Україні систем озброєнь не менш важливе, ніж питання щодо збільшення постачання зброї.

Генеральний секретар НАТО: війна в Україні надовго

НАТО має бути готова підтримати Україну у довгостроковій перспективі, продовжив Столтенберг. З боку Росії немає жодних ознак того, що вона відмовилася від своєї головної мети – захоплення України. «Українські сили мали перевагу протягом кількох місяців. Але ми також знаємо, що Росія мобілізувала багато нових сил, багато хто з яких зараз проходить підготовку». Він додав: “Це вказує на те, що вони готові продовжувати війну і, можливо, спробувати розпочати новий наступ”.

«Можливо, ця війна закінчиться за столом переговорів, але вирішальне значення для результатів таких переговорів має сила України на полі бою», додав генеральний секретар НАТО. Київ мав сам вирішити, за яких умов він сяде за стіл переговорів.

.

Читайте також:  Бербок на сході України – вперше з початку війни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я