Як уникати спокуси в період розпродажу одягу: 5 порад

20

Мода відіграє велику роль у повсякденному житті людей, і сьогодні торгові центри відкривають широкі можливості для вибору відповідного товару на будь-який смак. У той же час індустрія моди є другим за масштабами забруднювачем у світі після нафтової промисловості, і зі зростанням виробництва зростає і вплив на планету. За 20 років обсяг виробництва одягу збільшився на 400% і значна кількість незношеного одягу потрапляє на звалища. Тому велике значення мають наші звички при виборі чергового нового предмета одягу – чи ми приділяємо увагу тому впливу, який це робить на довкілля та здоров’я людини. Експерти Samsung Solve for Tomorrow узагальнили п’ять порад щодо вибору одягу з максимально можливим стійким мисленням.

“Часто після свят у вітринах магазинів одягу з’являються привабливі та привабливі пропозиції купити товари зі знижками. Торговцям, без сумніву, потрібно продати свої товари, і завжди приємно купити гарну сукню або сорочку за нижчою ціною. відповідний товар, і купувати тільки те, що їм дійсно необхідно. Індустрія моди, що випускає дешевий та сучасний одяг, вкрай шкідлива для навколишнього середовища, наприклад, у Бангладеш 22 000 літрів токсичних відходів щодня скидаються у річки внаслідок виробництва одягу”, – каже керівник ініціативи Samsung Solve for Tomorrow у країнах Балтії Егле Тамеліте.

Вибирайте якісний та довговічний одяг!

Вибирайте одяг за його якістю та довговічністю – все більш важливою стає якість одягу, а не її кількість у шафі. Одяг вищої якості зазвичай коштує дорожче, проте це означає і триваліший термін її служби, і потенційно стійкіший виробничий цикл. Позитивний момент у тому, що все більше модних брендів враховують вплив виробництва своєї продукції на навколишнє середовище, що призводить до збільшення кількості постачальників послуг, які пропонують одяг із екологічних матеріалів.

Читайте також:  Які 5 речей потрібно встигнути зробити до Нового року, щоб залучити гроші та удачу

Читайте інформацію на етикетці!

Найточнішу інформацію про одяг можна знайти на її етикетці. У ній виробник надає докладну інформацію про матеріали та вимоги щодо догляду. Якщо виробник вказав, що цей одяг стійкий, на етикетці має бути інформація про те, що він виготовлений з відповідного матеріалу, наприклад, органічної бавовни або переробленої бавовни. Стійкий одяг також використовує волокна, отримані з природних ресурсів, такі як целюлоза деревини.

Купуйте одяг, який можна носити у всі сезони!

По можливості уникайте покупки одягу, який можна носити один або два сезони, натомість купуйте такий, який можна носити цілий рік. Таким чином ви уникнете того, що одяг не буде носитися або буде забутий глибоко в шафі.

Чиніть одяг!

Якщо на одязі з’явилася дірка або інше пошкодження, не викидайте її, а відремонтуйте самостійно або віднесіть до швачки. Полагодження або перешивка одягу дає їй друге життя, а також означає економію на витраті зайвих ресурсів і турботу про свій гаманець. Основ ремонту одягу варто навчитися самостійно – в інтернеті є матеріали, які допоможуть освоїти базові навички. Якщо є інтерес, ви можете освоїти навички шиття та навчитися самі шити одяг, ковдри тощо.

Якщо одяг зношений, не викидайте його на сміття, а віднесіть до пунктів переробки одягу, де матеріали повторно використовуються для створення нових товарів.

Купуйте менше!

Навіть дружнє для природи виробництво та транспортування одягу впливають на навколишнє середовище, тому найефективніший спосіб зробити свій внесок у захист планети — купувати менше і більш усвідомлено. Ретельно вибирайте, що вам необхідно і з якою метою купується одяг. Величезне споживання товарів та пов’язане з ним споживання ресурсів є однією з найбільших проблем у світі, які істотно впливають як на стан планети, так і на здоров’я населення.

Читайте також:  Дотримуйтесь простих порад - і ви підвищите свої шанси на виживання в авіакатастрофі

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я