Відновлення доріг невдача уряду – опозиція

12

Запланованих 90 мільйонів євро на рік недостатньо, враховуючи рамкові умови, що значно змінилися.

 

Відновлення доріг невдача уряду – опозиція

Відновлення доріг невдача уряду – на думку опозиції, чорно-зелена коаліція вкладає надто мало коштів у відновлення державних доріг, що часто занепадають. Колишній міністр транспорту Бернд Буххольц (СвДП) у середу заперечив своєму наступнику Клаусу Руе Мадсену (ХДС): запланованих 90 мільйонів євро на рік недостатньо, враховуючи рамкові умови, що значно змінилися. «Що нам потрібно, то це помітне збільшення фінансування та щорічна динамізація».

“ХДС насправді хоче більше грошей на державні дороги”, – сказав Буххольц. Але цьому завадили зелені, які хотіли скоротити суму до 70 мільйонів євро. «Дискусія про необхідні інвестиції у утримання державних доріг є прикладом чорно-зеленого політичного театру, в якому ХДС та «зелені» йдуть у різних напрямках», – підсумував Буххольц після засідання економічного комітету земельного парламенту.

Один із експертів назвав загальний обсяг інвестицій у дороги землі у розмірі близько 1,2 мільярда євро, сказав транспортний політик СДПН Ніклас Дюрбрук. Якщо «чорно-зелені» поступово не визнають цієї реальності і не скоригують свій власний курс відповідним чином, то цей альянс перетвориться на коаліцію боротьби з вибоїнами».

90 мільйонів означатимуть лише продовження старого підходу часів Ямайки. Але цієї суми буде замало, сказав Дюрбрук. У 2018 році стан доріг був набагато гіршим, ніж очікувалося, а вартість будівництва різко зросла, особливо у 2022 році. Тому підхід коаліції призведе до того, що вже 2033 року частка державних доріг у дуже хорошому стані знову знизиться. “Це лякає”.

“90 мільйонів недостатньо навіть для збереження статус-кво”, сказала Сібілла Нітш із SSW, говорячи про збільшені витрати. «Таким чином, ми справді говоримо про втрату змісту».

Читайте також:  Росія забороняє рух ЛГБТК+ як "екстремістський"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я