Верховний суд США втрутився у суперечку про аборти

31

Це було зроблено у відповідь на петицію, подану адміністрацією президента Джо Байдена.

 

Верховний суд США втрутився у суперечку про аборти

Верховний суд США втрутився у суперечку про аборти – зокрема про схвалення абортивної таблетки міфепристон у США. Винісши судову заборону, суд ухвалив, щоб препарат залишався доступним до півночі (за місцевим часом) у середу.

Це було зроблено у відповідь на петицію, подану адміністрацією президента Джо Байдена та виробником проти ухвали апеляційного суду. Цей суд ухвалив, що міфепристон має бути доступним і використовуватися лише з обмеженнями.

Противники абортів подали позов у ​​Техасі проти схвалення препарату

Апеляційний суд скликано після рішення федерального суду в штаті Техас, який повністю призупинив схвалення препарату. Міфепристон був схвалений у США у 2000 році і зазвичай використовується разом із препаратом мізопростол для переривання вагітності. Однак його можна використати і самостійно. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує використовувати її лише в тому випадку, якщо міфепристон недоступний. За даними Управління контролю за продуктами та ліками США, міфепристон є надійним препаратом.

Противники абортів подали в Техасі позов проти схвалення препарату – таким чином вони хочуть ускладнити доступ до медикаментозного аборту. Особливо релігійні праві та більшість республіканської партії вже кілька десятиліть намагаються обмежити право на аборт у США. Торік Верховний суд, у якому більшість становили праві, скасував загальнонаціональне право на аборт, що діяло майже 50 років. Згідно з опитуваннями, більшість населення підтримує це право.

Читайте також:  Шторм "Налгаї" на Філіппінах: кількість жертв зростає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я