Астронавти вийшли у відкритий космос для проведення монтажних робіт

11

Американські астронавти Джош Кассада та Френк Рубіо, що знаходяться на борту Міжнародної космічної станції, 15 листопада вийшли у відкритий космос. Як повідомляє NASAВони проводять монтажні роботи з метою модернізації системи енергопостачання.

Вихід було здійснено із модуля Quest. Передбачається, що у відкритому космосі астронавти пробудуть близько сьомої години.

Завдання астронавтів – встановити кронштейн для нової пари сонячних панелей, які дозволять виробляти більше електроенергії задля забезпечення нормальної роботи станції. Нові панелі будуть встановлені поруч із вісьмома старими, загальна потужність енергосистеми МКС підвищиться до 215 кіловат.

Нинішні вісім сонячних панелей станції функціонують поки що нормально, проте, за інформацією NASA, вони поступово деградують, оскільки їхній термін служби був розрахований на 15 років. Першу пару панелей було розгорнуто на станції понад 20 років тому.

До цього складу екіпажу МКС входять російські космонавти Сергій Прокоп’єв, Дмитро Петелін, Ганна Кікіна, американські астронавти Френк Рубіо, Джош Кассада, Ніколь Манн, а також астронавт Японського агентства аерокосмічних досліджень Коїті Ваката.

Раніше Герой Росії, льотчик-космонавт Сергій Крикальов розповів в інтерв’ю телеканалу «СВІТ» про міжнародне співробітництво в космосі та будівництво нової російської орбітальної станції.

.

Читайте також:  Ті, хто злив плани США в Україні, пред'явлені звинувачення

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :