Вехслер очолює список ХДС на європейських виборах

21

Лідер партії та міністр внутрішніх справ землі Томас Штробль заявив, що ХДС Баден-Вюртемберга – перша партія у землі, яка бере участь у європейських виборах.

 

Вехслер очолює список ХДС на європейських виборах

Викладач університету Андреа Вехслер (45 років) очолює земельний список ХДС на європейських виборах навесні наступного року. Рішення про це було ухвалено на зборах представників партії на рівні земель у Лейнфельдені-Ехтердінгені в суботу, як повідомив на запит прес-секретар. Вехслер викладає приватне комерційне право в університеті Пфорцхайма та є заступником голови округу Людвігсбург.

За Вехслером у списку на південний захід йдуть євродепутати Даніель Каспарі та Андреас Шваб. За ними йдуть Норберт Лінс і Райнер Віланд, які, за даними партії, вже засідають у страсбурзькому парламенті. Загалом список включає 40 імен.

Лідер партії та міністр внутрішніх справ землі Томас Штробль заявив, що ХДС Баден-Вюртемберга – перша партія у землі, яка бере участь у європейських виборах. «Ми також є першою земельною партією у ХДС Німеччини, яка розпочала європейські вибори».

Щодо агресивної війни Росії проти України та її наслідків, Штробль закликав Європейський союз (ЄС) стати ще більш дієздатним. Спільнота держав має показати, що вона здатна захищати свої інтереси та цінності. «Нам потрібна надійна безпекова політика як усередині країни, так і за її межами», – сказав Штробль, за словами прес-секретаря.

Читайте також:  Різдво у Києві - війна Путіна зміщує традиції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я