Ліві обговорили європейські та місцеві вибори 2024 року

18

Мартін Ширдеван, лідер Лівої партії в Мекленбурзі-Передній Померанії, та його колега по парламенту в Європарламенті Гельмут Шольц закликали до створення «соціальнішого ЄС».

 

Ліві обговорили європейські та місцеві вибори 2024 року

Ліва партія у Мекленбурзі-Передній Померанії обговорила європейські та місцеві вибори наступного року на державній партійній конференції у Бергені на острові Рюген. Згідно з заявою партії, Мартін Ширдеван, лідер Лівої партії у Мекленбурзі-Передній Померанії, та його колега по парламенту в Європарламенті Гельмут Шольц закликали до створення «більш соціального ЄС». Європейський Союз не повинен замикатися в собі, а має бути взірцем гуманності, демократії та соціального благополуччя. Це вимагатиме фундаментальних змін не лише в економічній політиці, а й у структурах ЄС.

Ліва партія разом із СДПН формує уряд землі Мекленбург-Передня Померанія; партія також перебуває в уряді у Тюрінгії та Бремені.

На партійній конференції Петер Ріттер, лідер Лівої партії у землі, представив керівні засади партії для місцевих виборів наступного року. Він сказав, що місцева політика має бути насамперед соціально орієнтованою, і що одним із напрямів політики є, наприклад, зручні для життя як літніх, так і молодих людей муніципалітети. Ліві розповіли про кампанію із залучення нових членів. Зокрема, для молоді планується проводити різноманітні заходи, такі як кіновечори, концерти чи бесіди «від дверей до дверей».

Прем’єр-міністр землі Мануела Швезіг також була гостем партійної конференції. За словами політика СДПН, її партія здійснює конструктивну співпрацю у коаліції з Лівою партією. «Ми працюємо разом у тісному контакті та в дусі довіри».

Глава уряду прокоментувала суперечки навколо терміналу для зрідженого природного газу (ЗПГ), який планується збудувати на Рюгені. За словами Швезіг, немає іншого шляху, окрім видобутку енергії із відновлюваних джерел. Поточна дискусія показує, що альтернативи «не лише шкідливі для клімату та дороги, а й навряд чи знайдуть зізнання». Це величезна проблема. «І тому рішення може бути лише одне: якнайшвидше забезпечити себе енергією з відновлюваних джерел».

Читайте також:  В урядовій коаліції є проблеми

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я