Партії у Бремені борються за кожен голос до кінця

21

Вибори у Бремені відбудуться завтра. СДПН та ХДС майже зрівнялися. Коаліція соціал-демократів із «зеленими» та лівими хитається. Зростає підтримка нової правої партії.

 

Партії у Бремені борються за кожен голос до кінця

Великі демонстрації закінчилися – але партії у Бремені, найменшій землі Німеччини, у суботу все ще вели агітацію за голоси виборців під час виборів до бременського парламенту. Згідно з партійною інформацією, мер Андреас Бовеншульте відвідав кілька передвиборчих штабів СДПН.

“Зелені” встановили великий стенд в Остердайху на Везері. Їхня передвиборча кампанія мала завершитися ввечері, коли державний міністр з культури Клаудіа Рот разом із колегами переглянула конкурс пісні «Євробачення» (ESC).

У неділю відбудуться нові вибори до земельного парламенту у двох містах – Бремені та Бремерхафені; також відбудуться місцеві вибори.

У відеоролику лідер бременської Лівої партії Крістоф Шпер закликав голосувати за його партію, щоб запобігти можливій великій коаліції СДПН та ХДС. Офіційний захід із завершення передвиборної активності ВДП вже відбувся у п’ятницю ввечері за участю заступників голови Бундестагу Вольфганга Кубіцкі та Йоханнеса Фогеля. Також у п’ятницю канцлер Олаф Шольц (СДПН) агітував за Андреаса Бовеншульте на ринковій площі Бремена.

Коаліція СДПН, «зелених» та лівих коливається

Останні чотири роки Бременом керував унікальний для Західної Німеччини альянс СДПН, «зелених» та Лівої партії. Передвиборні опитування вказували на непередбачувану гонку за перше місце з невеликою перевагою СДПН над ХДС. Крім того, стає очевидним, що право популістське об’єднання виборців Bürger in Wut (BiW) може набрати велику кількість голосів. AfD не бере участі у цих виборах.

Читайте також:  Асоціація державних службовців загрожує "блокуванням

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я