Зеленський прибув із візитом до Італії

18

Вперше після нападу Росії на його країну у лютому 2022 року президент України Володимир Зеленський відвідує Італію. Рим вжив надзвичайних заходів безпеки для гостя.

 

Зеленський прибув із візитом до Італії

Президент України Володимир Зеленський прибув із візитом до Італії. Політик приземлився в аеропорту Рим-Чампіно у суботу вранці. Там його прийняв міністр закордонних справ Антоніо Таяні, що він підтвердив у Твіттері, опублікувавши фотографію себе та Зеленського. Після цього український президент вирушив до центру міста у великій колоні автомобілів.

Там на порядку денному зустрічі з президентом Серджо Маттареллою, главою уряду Джорджією Мелоні та Папою Римським Франциском, як написав у Твіттері сам Зеленський. Він написав про «важливий візит задля досягнення перемоги для України». У суботу залишалося відкритим питання, чи Зеленський поїде далі з Італії до Німеччини.

Зеленського було доставлено до Риму італійським урядовим літаком із південно-східного польського аеропорту в Жешуві, розташованого неподалік українського кордону. Італійські винищувачі також були у повітрі, коли літак приземлився у Чампіно, згідно з відеозаписами.

Це перший візит Зеленського до Італії після нападу Росії на його країну в лютому 2022 року і Рим вжив надзвичайних заходів безпеки для гостя. Близько 1500 поліцейських та охоронців було задіяно для забезпечення безперешкодного проведення державного візиту, згідно з повідомленнями ЗМІ. Аеропорти, залізничні станції та метро знаходяться під особливим контролем. Над містом встановлена ​​безполітна зона, у тому числі для безпілотників. Скрізь, де очікується Зеленський, розставлені снайпери.

Читайте також:  Бенедикт був "великим майстром катехизації"

Очікується, що український президент проситиме подальшої підтримки в Італії для війни проти Росії та оголошеного контрнаступу. Таяні написав: «Ми підтверджуємо нашу відданість українському народу у захисті свободи та демократії».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я