ВДП вимагає припинити дебати про обов’язкову службу

30

За словами лідера парламентської фракції ВДП Крістіана Дюрра, це «дебати без суті», які слід припинити. Набагато важливіше «належне оснащення» військ.

 

ВДП вимагає припинити дебати про обов’язкову службу

Лідер парламентської фракції ВДП Крістіан Дюрр закликав Міністерство оборони Бориса Пісторіуса (СДПН) припинити дебати про можливе повернення обов’язкової військової служби.

«Моє щире прохання до відповідальних осіб у Міністерстві оборони таке: не треба зараз бездумно обговорювати нову редакцію обов’язкової військової служби, яка коштуватиме часу та грошей, а також грубо порушуватиме військову юстицію», – сказав Дюрр в інтерв’ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND).

Раніше інспектор ВМС Ян Крістіан Каак дав зрозуміти, що не вважає дискусію про можливе повернення до військового обов’язку абсурдним. “Я вважаю, що нація, якій також необхідно стати більш стійкою в ці часи, краще розумітиме, якщо у нас будуть рядові солдати термінового призову”, – сказав він в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. «Я твердо переконаний, що за умов очікуваного демографічного розвитку ми маємо розширити базу тих, кого ми можемо прийняти на роботу. Справа в тому, що раніше ми набирали 70% наших довгострокових призовників із обов’язкової військової служби».

Лідер ВДП Лінднер вже відкинув повернення до обов’язкової військової служби

Дюрр відповів: «Зараз ми маємо зосередитися на тому, щоб якнайшвидше оснастити війська належним чином. Поки що все йде надто повільно. Було б добре, якби військово-морський інспектор зробив свій внесок у цю справу». Лідер ВДП Крістіан Лінднер вже відкинув повернення до обов’язкової військової служби і говорив про примарну дискусію.

Міністр оборони Пісторіус нещодавно назвав призупинення обов’язкової військової служби федеральним урядом у 2011 році помилкою, але водночас підкреслив, що її не можна повернути «миттєво». «У нас зараз є інші завдання, вирішення яких коштує багато грошей, енергії та часу. І вони перебувають на передньому плані», – сказав він.

Читайте також:  Опитування Insa: німці оцінили політику канцлера

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я