Президія ХДС: “процедура виключення Маассена неминуча”

19
Ханс-Георг Маассен

Очікується, що наступного понеділка ХДС ініціює процедуру вилучення із партії колишнього голови Управління із захисту конституції. Сам Маассен говорить про «наклепницьку кампанію».

Президія ХДС: «процедура виключення Маассена неминуча»

Член президії ХДС Андреас Юнг вважає неминучим процес виключення з партії колишнього голови Відомства захисту конституції Ганса-Георга Маассена: «процедура виключення Маассена неминуча» – заявив він.

«Президія одноголосно і з великою ясністю вирішила, що заяви Маасена та його радикалізація у бік ультраправих несумісні з цінностями ХДС», сказав віце-президент ХДС в інтерв’ю rbb24 Inforadio. «І саме тому наступного понеділка необхідно буде набути наслідків».

У неділю скандальний колишньому голові Управління захисту конституції керівництво ХДС поставило ультиматум про добровільний вихід із партії. За словами Юнга, у понеділок (13 лютого) федеральний виконавчий комітет обговорить питання про порушення справи про виключення із партії. ХДС дав Маасену до четверга час, щоб викласти свою позицію.

Однак Маасен прямо підтвердив свою репліку у твіті в неділю, сказав Юнг. “Поки не видно, щоб він якось відступав від своїх заяв, а навпаки, доповнює їх”.

Юнг відкинув звинувачення Маассена в тому, що проти нього вже кілька тижнів ведеться «наклепницька кампанія». «У президії ХДС була дуже об’єктивна дискусія. Його заяви було оцінено». Також було взято до уваги оцінку президента Управління захисту Конституції Томаса Хальденванга. Наприкінці січня Хальденванг заявив, що Маассен зробив «дуже радикальні заяви», «заяви, які я можу сприймати подібним чином лише з боку правого фронту політичних починань». Хальденванг також повторив заяви Фелікса Кляйна, уповноваженого федерального уряду по боротьбі з антисемітизмом, серед інших, «який явно бачить тут антисемітський зміст (…)».

Читайте також:  Коаліцію роздирають протиріччя: про що сперечаються політики

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я