Коаліцію роздирають протиріччя: про що сперечаються політики

13

Міністри ВДП Бушман і Віссінґ знову змушені вислуховувати критику з боку своїх партнерів щодо коаліції. Федеральний лідер ВДП назвав ці нападки «дешевими та надзвичайно дурними».

Коаліцію роздирають протиріччя: про що сперечаються політики

Заступник федерального лідера ВДП Вольфганг Кубіцкі обрушився з нападками на партнерів з коаліції – СДПН та «Зелених». Кубицьки заявив у понеділок в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur: «Наростаючі нападки на міністрів Марко Бушмана та Фолькера Віссінга з лав СДПН та «зелених» не лише досить дешеві, а й надзвичайно дурні». Коаліцію роздирають протиріччя.

“Ті, хто вважає, що таким чином вони повинні відвернути увагу від слабкостей своїх власних міністрів, самі мають серйозну проблему”, – сказав Кубіцкі. «Чи міністр економіки (Роберт) Хабек рятує клімат, поновлюючи роботу вугільних електростанцій замість покладатися на подальше використання ядерної енергії? Чи збирається міністр (Клара) Гейвіц все-таки будувати заявлені 400 000 квартир на рік? Якщо ви хочете побудувати більше квартир – це особливо актуально для Берліна – вам не доведеться поратися з законом про оренду житла», – каже Кубицький.

«Складається враження, що партнери з коаліції більше не хочуть вирішувати певних проблем, бо бояться втратити сенс свого політичного існування», сказав віце-президент ВДП. «Тому я попереджаю СДПН та «зелених»: так більше продовжуватися не може».

За що критикують Віссінга

Міністр транспорту Віссін піддався критиці за бажання швидше побудувати автомагістралі. Зелені зокрема відкидають це. На адресу міністра юстиції Бушмана висунуто звинувачення щодо закону про оренду житла. У СПД йшлося про ряд будівельних об’єктів і згадувалося, наприклад, про продовження гальма орендної плати.

Що стосується суперечки з питання дорожнього руху, Кубицький сказав: «Я очікую, що партнери по коаліції припинять обговорювати химеру про те, що збільшення автомобільного руху зруйнує баланс CO2, тому дорожнє будівництво має бути обмежене. Тому що проблема не у трафіку, а в системах приводу».

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

Кліматично нейтральні автомобілі також потребують дороги. «Щоб досягти вирішального прогресу в кліматичній політиці, ми також повинні якнайшвидше розчистити шлях для електронної мобільності без викопного палива, а не перешкоджати будівництву доріг».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я