“Уряд кидає північ і схід напризволяще”.

34

Лідер ХДС зазначив, що зі 144 транспортних проектів 138 знаходяться на півдні та заході.

 

«Уряд кидає північ і схід напризволяще».

Міністр-президент землі Шлезвіг-Гольштейн Даніель Гюнтер звинувачує федеральний уряд СДПН, «зелених» та ВДП у зневагі північ і схід. Він заявив, що уряд кидає північ і схід напризволяще. У понеділок у Кілі політик від ХДС обґрунтував це тим, що автострада A20 відсутня у списку 144 проектів прискорення світлофорної коаліції. Він сказав, що це серйозний удар, що А20 не увійшла до списку, всупереч обіцянкам міністра транспорту Фолькера Віссінґа (СвДП).

Після розмови з президентом Північної бізнес-асоціації Філіпом Мурманом лідер ХДС зазначив, що зі 144 проектів 138 знаходяться на півдні та заході, але жодного – у Шлезвіг-Гольштейні, Гамбурзі чи Мекленбурзі-Передній Померанії. «Цей федеральний уряд кидає північ і схід. напризволяще”. Він також не розуміє, чому у списку немає інших проектів, таких як розширення трас A21 та B5.

Якщо такі проекти не будуть просуватися вперед, це загрожує несприятливими наслідками для трансформації економіки у напрямку кліматичної нейтральності, а також для економіки та забезпечення процвітання північної Німеччини загалом. «Нам також буде важко досягти цілей боротьби зі зміною клімату, якщо ми не зможемо запропонувати гідну інфраструктуру компаніям, які хочуть розміститися навколо відновлюваних джерел енергії на півночі». Гюнтер пообіцяв, що держава працюватиме над тим, щоб будівництво А20 було таким же пріоритетним, як і 144 проекти.

За словами Мурмана, світлофори, очевидно, взагалі не мають на порядку денному півночі і можливостей його розвитку. «Наступне будівництво А20 з постійним перетином Ельби має величезне значення для подальшого розвитку Шлезвіг-Гольштейна в кліматично нейтральну промислову землю». Коаліція в Берліні має переглянути своє рішення.

Читайте також:  Орган ЄС з питань надання притулку очікує зростання кількості прохачів притулку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я