“Важке рішення”. Чому королева Данії позбавила онуків титулів

105

Британська королівська сім’я не єдина, в якій іноді трапляються конфлікти. Молодшого сина королеви Данії Маргрете принца Йоакима та його дружину не дарма називають датськими Гаррі та Меган. Їхні стосунки з сім’єю не зовсім гладкі. Особливо на це вплинули останні події, коли королева Данії позбавила онуків титулів. Щоправда, згодом монархиня сказала, що шкодує про це. Чому вона прийняла таке рішення і покарала чотирьох онуків, понизивши їх на посаді, розповімо далі.

Чому королева Данії позбавила онуків титулів

У данської королеви Маргреті двоє синів: кронпринц Фредерік та принц Іоакім. У сім’ях обох по четверо дітей. Тільки тепер спадкоємці старшого Фредеріка продовжують носити свої титули принців та принцес, а у дітей молодшого Йоакима такий привілей забрали. Королева «понизила» їх на посаді, позбавивши високих титулів. Сини принца Іоакима Микола, Фелікс і Генрік відтепер стали графами, а єдина дочка Афіна — графинею. Зрозуміло, тепер до них звертатимуться по-іншому: не «Його чи Її Королівська Високість», а лише «Їх Превосходительство».

Нововведення набудуть чинності з початку 2023 року. Королева Маргрете зізналася, що рішення далося їй непросто і вона діяла не просто як мати та бабуся, а насамперед як монарх. Маргрете наголосила, що позбавила онуків титулів. заради майбутнього монархії. На принців і принцес покладено більше королівських обов’язків, ніж графів і графинь. Це зовсім інший рівень відповідальності. Корольова вважає, що скорочення монархії сприятливо позначиться її майбутньому.

«Моє рішення про титули для чотирьох дітей принца Йоакима викликало різку реакцію, це дуже вплинуло на мене. Я довго йшла до цього рішення, і оскільки я на троні вже 50 років, я думаю і про минуле, і про майбутнє. Іноді мені доводиться приймати важкі рішення, для яких непросто вибрати потрібний момент»— пояснила королева Маргрете.

Читайте також:  Як принц Гаррі підтримав хвору Кейт Міддлтон

Королева вибачилася перед сім’єю молодшого сина

У сім’ї принца Йоакима новину зустріли без ентузіазму. Принц Іоаким уже скаржився, що до його 10-річної дочки у школі почали ставитися по-іншому. Однолітки насміхаються з дівчинки, тому що вона більше не принцеса. Хоч королева і пояснила, що тепер онуки не будуть обтяжені обов’язками і зможуть будувати своє майбутнє, як забажають, у сім’ї всі її члени виявилися зачепленими. Можливо, вони сприйняли рішення королеви як особисту образу. Марґреті відчула, що щось не так. Тому публічно вибачилася перед сином, невісткою та онуками.

«Я прийняла це рішення як королева, мати та бабуся, але, як мати і бабуся, я недооцінила, наскільки сильно мій молодший син та його родина відчують себе зачепленими. Я шкодую про це”, – сказала королева. Вдаватися до подробиць сімейних справ вона не стала і наголосила, що всі подальші питання вони вирішать у родинному колі і не будуть виносити це на загальний огляд.

Чому принца Йоакима з дружиною називають датськими Гаррі та Меган

Цікаво, що у Данії принца Йоакима та його дружину Марі вважають дуже схожими на британського принца Гаррі та його дружину Меган Маркл. Справа, зрозуміло, не у зовнішності. Просто Йоаким та Марі також стали в сім’ї бунтівними родичами.. До речі, ходили чутки, що вони збиралися скласти із себе повноваження членів королівської родини, як це свого часу зробили герцоги Сассекські.

Подейкують також, що дружина Йоакима Марі не ладнає з родичами чоловіка. Особливо невдало її стосунки склалися із дружиною старшого сина королеви. Ймовірно, після того, як дітей Іоакима та Марі позбавили титулів, напруга в сім’ї тільки зросте.

Читайте також:  Чому Кейт Міддлтон назвали поганою матір'ю

А що ти думаєш про ситуацію? Чи справедливо вчинила королева Маргрете?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я