Як сьогодні виглядає молодший син Бекхемів, якому виповнилося 18 років

125

День народження Круза Бекхема Девід із Вікторією відзначають 20 лютого. Нагадаємо, що у зіркової пари четверо дітей. Ось тільки дітьми більшість нащадків подружжя Бекхем уже не назвеш. Первінець подружжя, Бруклін Джозеф, вже обзавівся своєю сім’єю і поїхав за океан. Другий син Бекхемів, Ромео Джеймс, теж кілька років як випурхнув із гнізда. А тепер, 2023 року, повнолітнім став і Круз Девід Бекхем, молодший син знаменитої пари.

День народження Круза Бекхема: 18-річчя майбутньої зірки

Улюбленець матері

Ні для кого не секрет, що діти – головна цінність у житті Девіда та Вікторії Бекхем. Самі футболіст і співачка часом сварилися, доходило навіть до серйозних суперечок. Але за будь-яких умов подружжя примирялося на ґрунті свого ставлення до спадкоємців. Чи бачиш, і Девід, і Вікторія просто люблять кожного і кожну зі своїх численних нащадків.

Зазвичай у великих сім’ях левова доза кохання дістається молодшим дітям. У Бекхемів і тут все не так, як у людей. Шанувальники шепочуться: у сімействі Бекхем все настільки добре склалося, тому що у Девіда та Вікторії улюбленці різні. У Крузі мати душі не чуєоскільки бачить у ньому себе.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від CRUZ (@cruzbeckham)

Найбільш творчий

У чомусь із оцінкою фанатів можна й погодитись. Якщо старшому синові пари, Брукліну Джозефу, передалася зовнішність батька і ділова жилка матері, то молодший, Круз, успадкував від Вікторії насамперед творчий дар. Та й зовнішністю, до речі, молодший син зоряного подружжя більше схожий на Пош Спайс!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від CRUZ (@cruzbeckham)

Між іншим, майбутнє своє Круз Девід Бекхем бачить не в бізнесі чи спорті, але на сцені. Хлопець уже записує треки, днями пропадаючи в студіях звукозапису. Була справа, Круз навіть розлучився з коханою, коли та поставила йому умову: чи музика, чи вона. Як бачиш, дівчина неабияк прорахувалася!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від CRUZ (@cruzbeckham)

Зіркове привітання

Девід та Вікторія Бекхеми звикли жити великою, дружною родиною. Але тепер пташенята їхнього сімейства відлітають із гнізда один за іншим. 18-річчя Круза – день, коли ще один син клану Бекхем отримує можливість вийти з-під батьківського крила у великий світ. Варто віддати подружжю належне, вони в першу чергу щасливі від того, що змогли виховати сина самостійним та діяльним!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від CRUZ (@cruzbeckham)

День народження Круза Бекхема Вікторія відзначила, виклавши до Мережі власноруч змонтований відеоролик. Шанувальники в екстазі, адже у ролику колишня Пош Спайс поділилася кількома кадрами, яких раніше не публікувала. «З Днем Народження, Крузе! Ми тебе обожнюємо і дуже пишаємося тобою. Ти все наше. Щасливого 18-річчя, суперзірка!»- Написала щаслива мати іменинника.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від David Beckham (@davidbeckham)

Вікторії вторить Девід, який перепостив себе на сторінку створений дружиною кліп. Вітаннявтім, футболіст написав своє: «З 18-річчям, наш хлопчик! Любимо тебе всім серцем і шалено горді за тебе, Крузі!» Ну а фанати, дивлячись на сина подружжя Бекхем, порівнюють його з молодим Бібером і чекають на дебют Круза на сцені.

Читайте також:  23-річний хлопець Мадонни пішов від зірки до своєї ровесниці

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я