Вашингтон розглядає можливість навчання українських солдатів у США

19

Міністерство оборони США розглядає можливість навчання українських солдатів роботі із системою протиповітряної оборони Patriot на військовій базі в США, повідомляють ЗМІ.

Про це повідомив сайт Politico з посиланням на двох чиновників Пентагону. Досі українські солдати проходили навчання різним системам озброєння лише в Європі, зокрема в Німеччині, після вторгнення Росії до України наприкінці лютого. Проведення тренувань Patriot у Європі можливе, але при цьому виникне більше логістичних труднощів, сказав один із чиновників. Представник Пентагону не став давати коментарів, згідно з Politico.

США – найважливіший союзник України. Вона підтримує країну в її обороні від нападу Росії, надаючи, зокрема, військову техніку та гроші. З нагоди візиту президента України Володимира Зеленського до Вашингтона в середу США оголосили про додатковий пакет військової допомоги у розмірі 1,85 мільярда доларів США (близько 1,7 мільярда євро). Сюди входить акумулятор Patriot. Очікується, що система протиповітряної оборони ускладнить атаки Росії за допомогою ракет та безпілотників на громадянську інфраструктуру в Україні.

Читайте також:  ХДС: Шредера потрібно позбавити нагород

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я