Свідок відчуває тиск з боку оточення Трампа

11

Колишня співробітниця Білого дому звинуватила оточення колишнього президента США Дональда Трампа у тиску на неї перед наданням свідчень у слідчій комісії з розслідування нападу на Капітолій. Комісія опублікувала стенограму свідчень Кессіді Хатчінсон перед комітетом. Хатчінсон виступив як несподіваний свідок на публічних слуханнях комісії влітку. Розшифровка її свідчень за зачиненими дверима тепер показує, що команда Трампа нібито намагалася вплинути на неї.

Серед іншого, влітку Хатчінсон публічно засвідчив, що Трамп заздалегідь знав про можливе насильство 6 січня 2021 року. Вона також докладно розповіла про події у Білому домі того дня. Трамп відкинув звинувачення та публічно образив Хатчінсон. Її свідчення стали одним із найбільш сенсаційних свідчень під час громадських слухань. Комітет Палати представників США розслідував події, пов’язані з нападом на Капітолій, протягом добрих півтора року. На останньому публічному слуханні у понеділок комісія рекомендувала Міністерству юстиції вжити кримінальних заходів проти Трампа та інших причетних осіб.

Згідно зі стенограмою, яка тепер стала надбанням громадськості, Хатчінсон розповіла членам комісії у вересні, що оточення Трампа пропонувало їй роботу та фінансову підтримку – у тому числі для оплати високих судових витрат. Водночас, за її словами, на неї чинився тиск, щоб вона применшувала свою роль у Білому домі та зберігала лояльність. «Чим менше ти пам’ятатимеш, тим краще», – нібито сказав їй довірена особа Трампа. Хатчінсон працювала на тодішнього керівника апарату Білого дому Марка Медоуза. “Вони зруйнують моє життя, мамо, якщо я зроблю щось, чого вони не хочуть”, – сказала Хатчінсон своїй матері.

Читайте також:  Таліби вбили організатора нападу ІГ на Кабул

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я