Китай спостерігає можливі варіанти вірусу

23

В умовах масової хвилі корони в Китаї, яка в даний час оцінюється в мільйон нових випадків зараження на день, китайські органи охорони здоров’я також відстежують можливий розвиток нових варіантів вірусу. Усі провінції мають вибрати по три лікарні у кожному з трьох міст, щоб щотижня збирати зразки 15 інфекцій, 10 серйозних захворювань та всіх смертей, повідомив у п’ятницю директор Інституту вірусів національного бюро охорони здоров’я Сюй Веньбо, повідомляють державні ЗМІ.

Очікується, що після розшифрування та аналізу геномів результати дослідження будуть представлені протягом тижня. Це дозволить у режимі реального часу відстежувати поточні варіанти омікрону, а також «можливі симптоми, можливості передачі та патогенність нових варіантів із потенційними біологічними змінами», – цитує його слова офіційне інформаційне агентство Сіньхуа.

Згідно з моделюванням лондонського дослідницького інституту Airfinity, хвиля інфекції, що триває, в Китаї досягне двох піків у січні і березні, з можливими 3,7 млн. і 4,2 ​​млн. випадків на день, відповідно. На даний час, за оцінками фахівців з обробки даних, кількість нових випадків зараження в Китаї може перевищити мільйон, а кількість смертей – понад 5000 на день, йдеться у релізі.

Після майже трьох років ізоляції, примусового карантину, масового тестування та відстеження контактів, 7 грудня найгустонаселеніша країна різко скасувала свою жорстку політику нульового рівня захворюваності на ковірус. Поворот був виправданий тим, що інфекції, спричинені новими варіантами Omikron, були вже не такими тяжкими. Але експерти бачили причину в основному в тому, що суворі заходи більше не могли зберігатися через вибухове поширення. Крім того, жорсткі обмеження надавали все більшого навантаження на другу за величиною економіку країни.

Політик ХДС: припинити авіасполучення з Китаєм через Корону

Через масову хвилю корони в Китаї представник із зовнішньої політики парламентської групи ХДС/ХСС Юрген Хардт закликає припинити авіасполучення з Народною Республікою.

Читайте також:  Сварка через повідомлення Бориса Джонсона в Whatsapp часів корони

“Вибухова чисельність ковідів у Китаї, викликана помилковою політикою китайського уряду щодо корони, загрожує всьому світу новою хвилею інфекції”, – заявив депутат від ХДС в інтерв’ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND). “Ми не повинні повторювати помилку трирічної давності і повинні негайно припинити всі повітряні сполучення з Китаєм і з нього”.

Опозиційний політик додав: «Тільки коли ми впевнені, що з Китаю не загрожує нова небезпечна мутація, ми зможемо відновити авіасполучення».

З того часу, як трохи більше двох тижнів тому стався вибух зараження вірусом Corona і різко припинилася жорстка стратегія нетерпимості Китаю, вірус став поширюватися з великою швидкістю в країні мільярдів. Лікарні переповнені у багатьох місцях. За оцінками, слід чекати на сотні тисяч смертей.

Янош Дахмен, представник «зелених» у парламентській групі з політики охорони здоров’я, закликав частіше використовувати маски у зв’язку з Китаєм та високим рівнем захворюваності у цій країні. “Не тільки через розвиток ситуації в Китаї, але і через інші респіраторні захворювання в Німеччині, важливо, щоб ми набагато частіше використовували маску в приміщеннях – абсолютно незалежно від того, які правила діють”, – сказав він RND. Він додав, що законодавча база дозволяє федеральним землям вводити більш суворі правила щодо цього. «Те, що це досі не використовується, незважаючи на те, що майже десять мільйонів німців страждають на цю хворобу, мене дуже бентежить, не лише як політика, а й як лікаря».

Зважаючи на хвилю інфекцій у Китаї, Дахмен попередив: «Високий рівень інфікування також означає більше шансів для мутацій вірусу».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я