РКД радить слідувати рекомендаціям щодо захисту від інфекції Covid-19

21

Навіть у поїздах далекого прямування більше не потрібно одягати маску. У деяких федеральних землях зобов’язання щодо ізоляції знято, в інших – планується. В даний час РКІ також діє відповідно до оцінки ризику коронавірусу.

РКД радить слідувати рекомендаціям щодо захисту від інфекції Covid-19

Менше інфекцій, легший перебіг та широкий популяційний імунітет: Інститут Роберта Коха знизив ризик захворювання на корону з високого до помірного. “Поточний ризик, який представляє Covid-19 для здоров’я населення Німеччини, загалом оцінюється як помірний”, – йдеться в щотижневому звіті РКІ “Корона” від вчорашнього вечора.

Раніше протягом деякого часу йшлося про високий ризик. Однак РКІ на своєму сайті, присвяченому оцінці ризиків, пише, що не виключена можливість рекласифікації у разі погіршення ситуації.

Все одно захистіть себе

РКІ продовжує радити людям дотримуватися рекомендацій щодо захисту від інфекції: Наприклад, люди повинні залишатися вдома, якщо вони захворіли, носити маски у приміщенні та часто провітрювати його. Фоном також є інші респіраторні патогени, які, як очікується, набудуть ширшого поширення в найближчі тижні. За даними РКД, найбільший ризик виникнення важких курсів мають люди похилого віку з раніше перенесеними захворюваннями або відсутністю імунного захисту. Більш молоді люди все ще можуть розвинутися довгострокові наслідки. Таким чином, уникати зараження коронавірусом «докорінно розумно», йдеться в повідомленні.

Що стосується розвитку лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронірус, про які повідомляється в РКД, то РКІ повідомляє про невелике зростання на низькому рівні за останній тиждень. Загальнонаціональна 7-денна захворюваність зросла на 16 відсотків порівняно з попереднім тижнем, йдеться у щотижневому звіті. Число людей, госпіталізованих з тяжкою гострою респіраторною інфекцією та діагнозом covid-19, дещо зменшилося після тривалого зниження, йдеться у доповіді. Згідно з звітом, кількість пацієнтів з інтенсивною терапією covid-19 значно знижувалась.

Читайте також:  У Белграді пройшла велика акція протесту проти війни в Україні

Змішана форма під наглядом

Декілька варіантів вірусу показують дедалі більшу частку у вибіркових обстеженнях, повідомляє далі РКІ. Наприклад, змішаний варіант XBB.1.5, який домінує у США, досяг шести відсотків у Німеччині, згідно з останніми даними, отриманими минулого тижня. РКІ також передбачає подальше збільшення для деяких ліній BA.2.75.

Згідно зі звітом, змішана форма варіанта омікрон і дельта під назвою XAY була нещодавно взята під нагляд Європейським центром контролю захворювань (ECDC). Досі він рідко виявлявся у Німеччині і поширюється повільно, йдеться у повідомленні. Загалом із другого тижня листопада було зафіксовано 36 виявлень XAY. Це не перший випадок виявлення змішаного варіанта Omikron та Delta.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :