РКД радить слідувати рекомендаціям щодо захисту від інфекції Covid-19

26

Навіть у поїздах далекого прямування більше не потрібно одягати маску. У деяких федеральних землях зобов’язання щодо ізоляції знято, в інших – планується. В даний час РКІ також діє відповідно до оцінки ризику коронавірусу.

РКД радить слідувати рекомендаціям щодо захисту від інфекції Covid-19

Менше інфекцій, легший перебіг та широкий популяційний імунітет: Інститут Роберта Коха знизив ризик захворювання на корону з високого до помірного. “Поточний ризик, який представляє Covid-19 для здоров’я населення Німеччини, загалом оцінюється як помірний”, – йдеться в щотижневому звіті РКІ “Корона” від вчорашнього вечора.

Раніше протягом деякого часу йшлося про високий ризик. Однак РКІ на своєму сайті, присвяченому оцінці ризиків, пише, що не виключена можливість рекласифікації у разі погіршення ситуації.

Все одно захистіть себе

РКІ продовжує радити людям дотримуватися рекомендацій щодо захисту від інфекції: Наприклад, люди повинні залишатися вдома, якщо вони захворіли, носити маски у приміщенні та часто провітрювати його. Фоном також є інші респіраторні патогени, які, як очікується, набудуть ширшого поширення в найближчі тижні. За даними РКД, найбільший ризик виникнення важких курсів мають люди похилого віку з раніше перенесеними захворюваннями або відсутністю імунного захисту. Більш молоді люди все ще можуть розвинутися довгострокові наслідки. Таким чином, уникати зараження коронавірусом «докорінно розумно», йдеться в повідомленні.

Що стосується розвитку лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронірус, про які повідомляється в РКД, то РКІ повідомляє про невелике зростання на низькому рівні за останній тиждень. Загальнонаціональна 7-денна захворюваність зросла на 16 відсотків порівняно з попереднім тижнем, йдеться у щотижневому звіті. Число людей, госпіталізованих з тяжкою гострою респіраторною інфекцією та діагнозом covid-19, дещо зменшилося після тривалого зниження, йдеться у доповіді. Згідно з звітом, кількість пацієнтів з інтенсивною терапією covid-19 значно знижувалась.

Читайте також:  Війна в Україні: німецькі Iris-T зберігають небо

Змішана форма під наглядом

Декілька варіантів вірусу показують дедалі більшу частку у вибіркових обстеженнях, повідомляє далі РКІ. Наприклад, змішаний варіант XBB.1.5, який домінує у США, досяг шести відсотків у Німеччині, згідно з останніми даними, отриманими минулого тижня. РКІ також передбачає подальше збільшення для деяких ліній BA.2.75.

Згідно зі звітом, змішана форма варіанта омікрон і дельта під назвою XAY була нещодавно взята під нагляд Європейським центром контролю захворювань (ECDC). Досі він рідко виявлявся у Німеччині і поширюється повільно, йдеться у повідомленні. Загалом із другого тижня листопада було зафіксовано 36 виявлень XAY. Це не перший випадок виявлення змішаного варіанта Omikron та Delta.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я