Вам не зрозуміти: у Мережі обговорюють, що нормально для чоловіків, але дивно для жінок

20

На Reddit з’явився новий цікавий тред. Один із користувачів попросив розповісти, які речі нормальні для чоловіків, але жінкам видадуться дивними.

Під постом вже понад 4 тисячі відповідей, пише Lifehacker. Ось лише 10 відповідей:

1. Бувають друзі, з якими ви можете над чимось працювати цілий день. Увечері повертаєшся додому і дружина питає, що нового у житті цього друга. А ти й гадки не маєш, ви просто добре провели час».

2. “Коли дружба будується на спільній активності, а не зв’язку між вами. У мене є друг для барів, друг для ігор, друг для тренувань та друг для концертів. І схоже, що вони ніколи не познайомляться».

3. «Звичка розповідати про проблеми лише коли шукаєш конкретне рішення. Здається, що чоловіки загалом рідше говорять про проблеми, просто щоб висловитись, через що виникає непорозуміння».

4. «Сварити друзів в обличчя, але хвалити за спиною».

5. “Коли бачиш, що перед тобою йде жінка, і сповільнюєш крок або навпаки обганяєш, щоб вона не думала, що ти її переслідуєш”.

6. «Говорю з позиції 36-річного чоловіка, який має проблеми з емоційним інтелектом: нам потрібно промовляти речі безпосередньо, особливо коли вони стосуються почуттів інших людей. Схоже, у багатьох із нас відсутній інстинкт, який має більшість жінок».

7. “Іноді ми ні про що не думаємо, просто існуємо”.

8. «Перед виходом із дому плескати по кишенях, щоб переконатися, що ключі на місці».

9. «Коли працюєте з іншими чоловіками і знаєте, в чому проблема, ви просто кректуєте, кивете і тицяєте пальцями, тому що найчастіше задіяти голос не обов’язково».

10. «Я не знаю прізвища свого хорошого друга. Раз на кілька тижнів я приходжу до нього додому змінюватися рослинами для акваріума, ми граємо в Apex майже щоночі, я знаю його зі старшої школи, але нещодавно зрозумів, що не можу згадати його прізвище».

Читайте також:  Як не зіпсувати роутер: 10 речей, які категорично не можна тримати поряд із пристроєм

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :