“Вагнер” та російські військові: конфлікт загострений

25
«Вагнер» та російські військові: У суперництві між ними може настати вирішальний момент, вважають британські військові експерти.

1 липня закінчується термін, протягом якого наймані війська в Росії мають перейти в контрактне підпорядкування російському Міністерству оборони, йдеться у щоденному розвідувальному звіті Міністерства оборони про війну в Україні в Лондоні. Проте начальник Вагнера Євген Пригожин дав зрозуміти, що його бійці не підписуватимуть контракти. І це незважаючи на те, що ця вимога була прямо підтримана президентом Володимиром Путіним.

Досі Пригожин був «їдким у своїй критиці» російського міністерства оборони, але підкорявся авторитету Путіна. Однак тепер риторика глави «Вагнера» еволюціонує у бік «некори ширшим верствам російського істеблішменту», йдеться у заяві.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни проти України від початку російської агресивної війни, посилаючись на дані розвідки. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Еритрейські солдати вбивають мирних жителів у Тиграї

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я