Вагенкнехт та Шварцер попереджають про сповзання до ядерної війни

82

Аліса Шварцер уже зверталася до канцлера з відкритим листом у 2022 році. Тепер, разом із лівим політиком Вагенкнехтом, вона знову вимагає мирних рішень.

 

Вагенкнехт та Шварцер попереджають про сповзання до ядерної війни

Лівий політик Сахра Вагенкнехт та активістка із захисту прав жінок Аліса Шварцер закликали канцлера Олафа Шольца (СДПН) зосередитися на переговорах замість постачання зброї у війні в Україні.

У спільному «Маніфесті за мир» обидві жінки у п’ятницю застерегли від «сповзання до світової та ядерної війни». Якщо українські війська нападуть на Крим, то президент Росії Володимир Путін здійснить «максимальну контратаку». Чорноморський півострів Крим був незаконно анексований Росією.

Маніфест підтримали 69 перших підписантів, таких як теолог Маргот Кессманн, співак Райнхард Мей та колишній комісар ЄС Гюнтер Ферхойген.

Шварцер і Вагенкнехт наголосили: «Український народ, жорстоко захоплений Росією, потребує нашої солідарності». В їхніх очах, однак, це не було ще більшим затягуванням війни, яка зрештою перетворить Україну на знелюднену, зруйновану країну.

Перемога «в усіх напрямках» неможлива

Шварцер та Вагенкнехт критикували президента України Володимира Зеленського. “Президент Зеленський не приховує своєї мети”, – писали вони. “Після обіцяних танків він тепер вимагає винищувачі, ракети далекого радіусу дії та військові кораблі – щоб перемогти Росію по всій лінії?”. Україна може виграти окремі битви – за підтримки Заходу, – кажуть вони. «Але вона не може виграти війну проти найбільшої у світі ядерної держави».

За словами канцлера Шольца, вступаючи на посаду, він заприсягся не допустити заподіяння шкоди німецькому народу. «Ми закликаємо канцлера зупинити ескалацію постачання зброї. Зараз! Він має очолити сильний альянс за припинення вогню та мирні переговори як на німецькому, так і на європейському рівні».

Читайте також:  Свідоцтва про відступ російської армії з Херсона

У квітні минулого року Шварцер також ініціював відкритий лист із закликом до Шольца не постачати важке озброєння в Україну. За її словами, цей лист відтоді підписали понад 500 тисяч осіб.

У відповідь на це представники інтелігенції висловилися за продовження постачання зброї в Україну. «У руках атакованого навіть танки та гаубиці є оборонною зброєю, оскільки служать для самооборони», – йдеться у листі, який підписали, зокрема, колишній політик «зелених» Ральф Фюкс, письменник Даніель Кельман, видавець Матіас Депфнер. Далі в листі говорилося, що всі, хто хоче досягти миру шляхом переговорів, що не зводиться до поневолення України, мають зміцнювати свою обороноздатність. Запобігання успішному нападу Росії було на користь Німеччини.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я