Попереджувальний страйк на державній службі триває

21

Попереджувальний страйк у державному секторі продовжився у п’ятницю. У кількох містах землі Північний Рейн-Вестфалія вранці місцевий транспорт знову був у глухому куті, в Дюссельдорфі, наприклад, постраждав Rheinbahn. “З вчорашнього дня нічого не працює”, – сказала представниця Rheinbahn у п’ятницю вранці.

За словами Верді, місцевий транспорт у Вупперталі, Золінгені та Ремшайді також продовжує страйкувати. Згідно з інформацією, також будуть порушені водні та судноплавні служби. Проте представник «Верді» у Дюссельдорфі заявив, що страйк буде набагато меншим, ніж у четвер.

Дводенний попереджувальний страйк розпочався у четвер у муніципалітетах кількох федеральних земель. Спочатку було порушено Берлін, Гессен і Північний Рейн-Вестфалія, в п’ятницю зупинка роботи буде також у Баден-Вюртемберг.

Запобіжними страйками профспілка хоче підкреслити свої вимоги в колективній переговорній суперечці, що триває, в державному секторі федерального уряду і муніципалітетів і переконати роботодавців подати пропозицію. У ході поточних переговорів про укладення колективного договору Верді та асоціація державних службовців dbb вимагають збільшення доходу на 10,5%, але не менш як на 500 євро для приблизно 2,5 мільйонів працівників державної служби федерації та муніципалітетів. Новий колективний договір розрахований на дванадцять місяців. Муніципалітети відкинули ці вимоги. Другий раунд колективних переговорів заплановано на 22 та 23 лютого у Потсдамі.

Читайте також:  Розбитий танк із України тепер стоїть перед посольством Росії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я