США допомагають Україні з координатами мети

40

Повідомляється, що США надають допомогу Україні у координації цілей атаки проти російських військових.

У більшості випадків атак з використанням американських передових ракетних систем США або союзники повинні надати або підтвердити координати цілей атаки, повідомила газета Washington Post з посиланням на неназвані джерела в Україні та США. Інформація надаватиметься американськими військовими в Європі. Як цілі газета назвала російські склади боєприпасів чи казарми на українській території.

Високопоставлений представник США підтвердив «ключову роль США», йдеться у повідомленні. Відповідно до заяви, підтримка цілевказівки використовується для забезпечення точності та досягнення максимальної ефективності при обмежених запасах боєприпасів. США надають координати та точну цільову інформацію лише як консультант, цитує газета слова представника США. Вони не будуть санкціонувати напади під час цього процесу.

Обмін інформацією «оптимізовано

«Українці відповідають за пошук цілей, розстановку пріоритетів і, зрештою, ухвалюють рішення про те, які з них атакувати. США не санкціонують цілі, і ми не беремо участі у виборі чи використанні цілей», – цитує Washington Post відповідь Пентагону на дослідження. Згодом спосіб обміну інформацією був оптимізований, щоб підтримувати запити України та «процеси націлення» з більшою швидкістю та в більшому масштабі.

США вважаються найважливішим союзником України. Вони запустили кілька великих пакетів зі зброєю та боєприпасами у швидкій послідовності. У ході цього процесу американці надали чи пообіцяли Києву різні системи важкого озброєння, включаючи реактивні системи залпового вогню «Гімарс». Наприкінці січня після довгих переговорів і паралельно з німецькою обіцянкою надати Києву танки Leopard уряд США також оголосив, що поставить Україні 31 основний бойовий танк M1 Abrams. Проте, за даними уряду, вони не очікуються в Україні протягом кількох місяців.

Читайте також:  Атаки по енергетичній інфраструктурі України - це удари у відповідь

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я