В Узбекистані не готові використовувати карти «Мир»

18

Комерційні банки країни зараз бачать ризики обслуговування карт російської системи.

В Узбекистані поки що не готові використовувати карти «Мир». Комерційні банки країни зараз бачать ризики обслуговування карт російської системи.

У Самарканді в четвер відкрився II міжнародний економічний форум.

В Узбекистані не готові використовувати карти «Мир»

Єдиний загальнореспубліканський процесинговий центр Uzcard з 23 вересня призупинив прийом карток російської платіжної системи «Мир» в Узбекистані, зокрема кобейджингових за кордоном, з технічних причин. При цьому кобейджингові картки Uzcard – “Мир” працюють у штатному режимі на території країни.

Раніше стало відомо, що Таїланд може почати приймати карти «Мир». За словами місцевої влади, це може сприяти зростанню туристичного потоку.

“Ми сподіваємося, що незабаром платіжна система “Мир” або альтернативні варіанти запрацюють, і це послужить збільшенню турпотоку, обсягів торгівлі та обміну послугами між двома нашими країнами”, – сказав посол королівства Таїланд у Росії Сасіват Вонгсінсават.

Наразі сторони працюють над вирішенням цього питання. Бангкок готовий почати приймати карти у російських туристів

“Тайські та російські постачальники послуг знаходяться в контакті, щоб знайти альтернативні рішення на цю тему”, – додав посол.

Росіяни перейшли на систему

Де приймають карти “Мир”?

Карти «Мир» сьогодні приймають у Вірменії, Білорусі, В’єтнамі, Казахстані, Киргизії, Таджикистані. В Узбекистані та Туреччині «Мир» більше не працює. У контакт-центрі платіжної системи заявили, що карти працюють у Південній Кореї.

При цьому відомо, що деякі готелі в Туреччині почали підключати спеціальні платіжні послуги для прийому карток «Мир».

Про таку схему оплати виданню «Известия» розповіли місцеві готельєри. Наприклад, в одному готелі підключили систему Sigma. Вона приймає карти «Мир», бере комісію, а потім відправляє гроші банку Росії.

Ще в одному пункті розміщення підключили інший російський сервіс з прийому платежів та зазначили, що завдяки йому туристи можуть розрахуватися не лише картами «Мир», а й Visa та Mastercard, випущеними у Росії. При цьому вартість послуг розраховується у євро, і термінал показує результат у рублях за курсом приблизно 72-74 євро за рубль. Подібні схеми — крапля у морі, на карти «Мир» у Туреччині вже ніхто не сподівається, каже Олена Чернишова. Вона допомагає росіянам відкривати рахунки у турецьких банках.

Читайте також:  Війна в Україні наклала відбиток на святкування Дня взяття Бастилії у Франції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я